Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
251,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
831,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 498,29 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Netgear
234,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
182,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
202,00 zł
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
456,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
238,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
88,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
838,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
292,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
159,00 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
337,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
372,69 zł
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
642,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

D-Link DEM-CB300QXS

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 1 177,99 zł 1177.99 PLN

Opis

40G QSFP + na SFP + 3 m Kabel do bezpośredniego układania w stos

40G Pasywny kabel QSFP + Direct Attach to wysokowydajne, szerokie pasmo i ekonomiczne rozwiązanie do połączeń, które obsługuje Gigabit Ethernet 40G. 40G Pasywny kabel bezpośredniego dołączania QSFP + jest przeznaczony do obsługi połączeń o wysokiej gęstości dla przełączników z interfejsem 40G, znacznie szybciej niż SFP +.

3-metrowy kabel DEM-CB300QXS-4XS QSFP + do 4X SFP + ma złącze QSFP + na jednym końcu i cztery złącza SFP + na drugim końcu, co pozwala na podłączenie do czterech serwerów 10G. 40G pasywny kabel QSFP + Direct Attach jest certyfikowany jako zgodny z produktami D-Link, aby zapewnić najlepszą wydajność i niezawodność.


40G Pasywny kabel QSFP + Direct Attach to wysokowydajne, szerokie pasmo i ekonomiczne rozwiązanie do połączeń, które obsługuje Gigabit Ethernet 40G. 40G Pasywny kabel bezpośredniego dołączania QSFP + jest przeznaczony do obsługi połączeń o wysokiej gęstości dla przełączników z interfejsem 40G, znacznie szybciej niż SFP +.


Idealny do operacji o dużej przepustowości

40G pasywny kabel QSFP + Direct Attach obsługuje prędkości do 40 Gb / s, a jednocześnie ma niższy przesłuch i zużycie energii niż inne kable. To sprawia, że jest to optymalne rozwiązanie do obsługi transmisji szerokopasmowej na krótkich odległościach, np. W szafie lub między szafami w energooszczędnych centrach danych.


Wtykowy plus format Quad Small Form-Factor

Kabel pasywnego połączenia bezpośredniego QSFP + D-Link 40G wykorzystuje złącza Quad Small Form-Factor Pluggable Plus (QSFP +), które integrują cztery kanały nadawcze i cztery kanały odbiorcze. Zespoły kablowe QSFP + mogą zastąpić cztery standardowe zespoły kablowe SFP +, co skutkuje wyższą gęstością portów, efektywnością kosztową i redukcją oszczędności energii w porównaniu ze standardowymi SFP +.


Oszczędzaj na kosztach

Pasywny kabel D-Link 40G QSFP + z bezpośrednim mocowaniem ma złącza QSFP + na obu końcach, eliminując w ten sposób potrzebę drogich nadajników-odbiorników QSFP +. To sprawia, że jest bardziej opłacalny niż kable światłowodowe, które muszą używać nadajników-odbiorników QSFP +.


DEM-CB300QXS
Typ produktu Kabel stakujący
Długość 300cm
Typ złącza QSFP+ Cable Assembly

Dane techniczne

Producent Dlink
Rodzaj końcówki QSFP + (40G)
Długość kabla (w metrach) 3m

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl