Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
251,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
831,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 498,29 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Netgear
234,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
182,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
202,00 zł
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
456,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
238,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
88,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
838,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
292,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
159,00 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
337,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
372,69 zł
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
642,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

D-Link DGS-1510-28P

20.png
  • WYSYŁKA GRATIS
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 2 265,49 zł 2265.49 PLN
ilość szt.

Opis

Gigabit Stackable Smart Managed Switches

Uplinki 10 Gigabit

Przełączniki stanowią idealne rozwiązanie do środowisk wymagających wysokiej przepustowości. Wyjątkowa elastyczność serii DGS-1510 pozwala na wykorzystanie przełączników jako urządzeń pracujących niezależnie lub jako elementów stosu.

Zaawansowane funkcje zarządzania

Mnogość funkcji zarządzania - Web GUI, konsoli szeregowej, SSH, SNMP oraz D-Link Network Assistant – pozwala na elastyczne zarządzanie.

Zabezpieczenia

IP-MAC-Port binding, Safeguard Engine, ACL oraz ARP Spoofing Prevention pozwalają jeszcze lepiej zabezpieczyć sieć.


DGS-1510-28P
Standardy i protokoły
  • IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
  • IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
  • IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
  • 802.3ae 10 GbE
  • IEEE 802.3x Flow Control for Full-Duplex Mode
  • Auto-negotiation
Porty
  • 24 x 10/100/1000 Mbps PoE capable
  • 2 x Gigabit SFP
  • 2 x 10G SFP+
Pamięć bufora pakietów
  • 1,5 MB per device
Rozmiar tablicy adresów MAC
  • 16k
Zużycie energii
  • 238.7 W (PoE on), 29 W (PoE off)
Wymiary (SxGxW)
  • 440 x 250 x 44 mm (17.36 x 9.84 x 1.73 inches)
Waga
  • 2.54 kg
Inne
MTBF
  • 516593.25 hours
Metoda transmisji
  • Store-and-forward
Certyfikaty
  • FCC Class A
  • ICES-003
  • CE Class A
  • C-Tick
  • VCCI Class A
  • BSMI
  • CCC

Dane techniczne

Gwarancja LifeTime Producenta
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty RJ45 1 Gbit 24
Porty SFP / Combo 2
Porty SFP+ 10G 2
Standard PoE / PoE+ 802.3af 802.3at
Budżet PoE (W) 193W
Liczba portów PoE 24
Liczba portów PoE+ 24
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Auto uplink Tak
Wentylator Tak
Magistrala 92 Gbps
Stakowalny Tak
Liczba portów stakowania 2
Liczba urządzeń w stosie 6
Przepustowość portu stackującego 20 Gb/s
Jumbo Frame Tak
Port mirroring Tak
Port trunking Tak
Agregacja portów 802.3ad
Tablica MAC 16000
DHCP klient/serwer Klient
IEEE 802.1X Tak
VLAN Tak
Liczba VLAN 256
QoS Tak
Standard QoS 802.1p
ACL Tak
Typ ACL MAC, IP, TCP
Zarządzanie Web, Telnet
Redundantne zasilanie brak
Pobór mocy (W) 29W

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl