Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 528,99 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
198,99 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
180,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
246,00 zł
szt.
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
432,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
223,00 zł
szt.
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
133,99 zł
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
751,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
327,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
166,99 zł
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
427,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
378,99 zł
TP-Link TL-SG1024DE
TP-Link TL-SG1024DE

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
448,99 zł

D-Link DGS-1510-52X

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 2 716,19 zł 2716.19 PLN

Opis

Seria D-Link Smart DGS-1510 to najnowszej generacji przełączniki zarządzalne, posiadające porty 10G dzięki czemu są idealne do zastosowań w środowiskach MSP i SMB. Przełączniki zapewniają niezawodność i skalowalność połączeń pomiędzy przełącznikami bazowymi a brzegowymi.Są łatwe w obsłudze i posiadają bogate możliwości.

Porty 10G SFP+

W przełącznikach DGS-1510 mamy możliwość stakowania z pomocą jednego lub dwóch portów w celu utworzenia fizycznego stosu. Stakowane może być do 6 urządzeń i do 288 portów.Użytkownicy mogą umieszczać urządzenia na stosie, aby umożliwić jednoczesną i łatwą konfigurację i zarządzanie.Przełączniki serii DGS-1510 oferują łączność 10G do sieci szkieletowych, zachowując wysoką wydajność, bez utraty szybkości przesyłania danych.

Warstwa zarządzania L3

Seria DGS-1510 zapewnia routing statyczny, umożliwiając segmentację sieci w grupach roboczych i komunikację w sieci VLAN bez pogarszania wydajności. Dzięki temu można zwiększyć wydajność sieci poprzez odciążenie routera i zarządzanie ruchem z zewnątrz.

Klasyfikacja ruchu i QoS

Seria DGS-1510 wspiera Auto Surveillance VLAN (ASV) i Auto Voice VLAN, które najlepiej nadają się do VoIP i monitoringu. Auto Surveillance VLAN to nowa technologia obsługiwana przez przełączniki D-Link. Technologia ta konsoliduje transmisję danych i wideo za pomocą jednego switcha zarządzalnego, co pozwala na eliminację drogiego sprzętu i urządzeń i zmniejszenie kosztów. ASV gwarantuje również niezmienną jakość wideo w czasie rzeczywistym w usługach monitoringu. Technologia Auto Voice VLAN poprawia usługi VoIP poprzez automatyczne wprowadzanie ruchu głosowego z telefonu IP do przypisanych sieci VLAN.Ponadto oznaczenia DSCP dla pakietów Ethernet umożliwiają różne poziomy usługi które mają być przypisane do ruchu sieciowego. W rezultacie, te pakiety głosowe i wideo mają pierwszeństwo nad innymi pakietami. Ponadto, dzięki funkcji Bandwidth Control, administratorzy sieci mogą zarezerwować szerokość pasma dla ważnych funkcji, które wymagają większej przepustowości lub mogą wymagać wysokiego priorytetu.


DGS-1510-52X
Obsługiwane standardy i protokoły IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet
IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet
IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet
802.3ae 10 GbE
IEEE 802.3x Flow Control for Full-Duplex Mode
Auto-negotiation
Porty 48 x 10/100/1000 Mbps
2 x Gigabit SFP
4 x 10G SFP+
Bufor pamięci 3 MB
Rozmiar tablicy adresów MAC 16000
Zużycie energii 44.2 W
Wymiary (SxGxW) 440 x 250 x 44 mm (17.36 x 9.84 x 1.73 inches)
Waga 2.4 kg
Prędkość magistrali wewnętrznej 176 Gb/s
Przepustowość 130.95 Mpps
Inne
Certyfikaty CE
FCC
C-Tick
VCCI
BSMI
CCC
Wentylator 2

Dane techniczne

Gwarancja LifeTime Producenta
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 Smart
Porty RJ45 1 Gbit 42
Porty SFP+ 10G 4
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Wentylator Tak
Magistrala 176 Gbps
Stakowalny Tak
Liczba portów stakowania 2
Liczba urządzeń w stosie 6
Przepustowość portu stackującego 20 Gb/s
Jumbo Frame Tak
Port mirroring Tak
Agregacja portów 802.3ad
Tablica MAC 16000
DHCP klient/serwer Klient
IEEE 802.1X Tak
VLAN Tak
Liczba VLAN 4096
VLAN gościnny Tak
QoS Tak
Standard QoS 802.1p
ACL Tak
Typ ACL MAC, IP, TCP
Zarządzanie Web, Telnet
Redundantne zasilanie brak
Pobór mocy (W) 44.2 W

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl