Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 498,99 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
241,99 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
163,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
239,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
466,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
226,00 zł
szt.
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
153,99 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
313,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
347,99 zł
szt.
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

Producent: Asus
645,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
327,00 zł
szt.

D-Link DMC-300SC

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 355,00 zł 355.00 PLN

Opis

D-Link konwerter FastEthernet 10/100BaseTX (RJ45)-100BaseFX MM (SC-Duplex)-2km

D-Link DMC-300SC to konwerter przeznaczony do zmiany medium transmisji z kabli Fast Ethernet 10Base-T /100Base-TX na światłowody 100Base-FX. Zgodnie ze standardami IEEE 802.3 i 802.3u, DMC-300SC jest przeznaczony do użytku z kablem światłowodowym wielomodowym wykorzystującym złącze typu SC. Inne cechy tego modułu to Auto MDI / MDI-X, automatyczna negocjacja prędkości i trybu dupleksu na porcie RJ-45 oraz diody LED stanu zasilania i pracy. DMC-300SC obsługuje połączenia z wykorzystaniem włókien światłowodowych wielomodowych o odległości do 2 kilometrów.


DMC-300SC
Protokół sieciowy i typ złącza 1 FastEthernet 100BaseFX - SC
Protokół sieciowy i typ złącza 2 FastEthernet 100BaseTX - RJ45
Typ okablowania światłowód wielomodowy 62.5/125 (OM1)
światłowód wielomodowy 50/125 (OM2)
FTP/STP - ekranowana skrętka 4 parowa
UTP - nieekranowana skrętka 4 parowa
Wysokość 89 mm
Szerokość 25 mm
Długość 119 mm
Dodatkowe informacje automatyczne rozpoznawanie MDI-II/MDI-X na porcie 100BaseTX
wsparcie dla protokołu 802.3x Flow Control
możliwość pracy samodzielnej lub w półce 19cali DMC-1000
w zestawie zewnętrzny zasilacz 7.5V, 1.5A
maksymalna odległość dla światłowodu 2km

Pliki do pobrania

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl