Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 486,29 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
204,00 zł
szt.
TP-Link TL-ER5120
TP-Link TL-ER5120

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
601,99 zł
szt.
TP-Link TL-R600VPN
TP-Link TL-R600VPN

Router VPN

Producent: TP-Link
261,99 zł
szt.
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
163,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
190,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
399,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
226,00 zł
szt.
TP-Link MC110CS
TP-Link MC110CS

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 20km

Producent: TP-Link
124,00 zł 99,00 zł
szt.
  • promocja

Netgear XCM8944

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 9 794,99 zł 9794.99 PLN

Opis

 

Wydajność i obsługa protokołu IPv6 przy atrakcyjnej cenie

Seria NETGEAR® M6100 zapewnia rozbudowane usługi L2/L3/L4 i IPv4/IPv6 do obsługi połączeń szkieletowych i brzegowych w małych i średnich firmach oraz tworzenia infrastruktury mieszanej 1G/10G w serwerowniach. Innowacyjna struktura rozproszona zapewnia nieprzerwane bezpieczeństwo przekazywania danych i światowej klasy współczynnik dostępności dzięki rozwiązaniom takim, jak pasywna magistrala, odporność na awarie, struktura nadmiarowa i nadmiarowe zarządzanie, bez konieczności ponoszenia wygórowanych kosztów nabycia i utrzymania rozwiązań innych dostawców.

 

Światowej klasy dostępność

  • Niezawodna ciągłość operacji, niczym nie zakłócane przełączanie i trasowanie, bezproblemowe działanie bez przerw zarówno w warstwie struktury jak i zarządzania
  • Nadmiarowość N+1 zasilaczy i funkcja bezprzerwowego sumowania łączy między odrębnymi urządzeniami bez tworzenia pętli (MLAG)

 

Wysoka przepustowość

  • 1,4 Tbps całkowitej wydajności trasowania i przełączania, maksymalnie 1071 Mpps dla ruchu intra-blade.
  • 480 Gbps dla ruchu w strukturze rozproszonej między modułami, każde gniazdo zapewnia dostęp 2 x 40 G do pasywnej płyty bazowej (80G half-duplex; 160G full-duplex)

 

Wyjątkowo wysoka gęstość upakowania

  • Wysokość jedynie 4U (7 cali - 17,78 cm), 17,39 cali głębokości (44,16 cm)
  • Obsługa 144 portów RJ45 10/100/1000 lub 120 portów SFP 100/1000 lub 72 portów RJ45 10GBASE-T lub 48 portów SFP+ 1000/10GBASE-X lub ich kombinacji

 

 

Wyższa elastyczność

  • Struktura rozproszona ogranicza konieczność stosowania dedykowanego modułu nadzorującego, jednocześnie zapewniając dostęp do pasywnej płyty bazowej, struktury nadmiarowej i nadmiarowego zarządzania
  • Obsługa dowolnych wbudowanych zapasowych elementów sprzętowych we/wy typu blade i programowej struktury rozproszonej ułatwia zarządzanie sieciami kampusowymi, ich utrzymanie i rozbudowę
 
 

Mniejsza złożoność

  • Pełny zestaw funkcjonalności (DCBX, PFC, ETS, FIP Snooping) oraz zaawansowane trasowanie IPv6 w warstwie L3 (OSPF, PBR, BGP) dostępny jest bez licencji
  • Innowacyjny supervisor znajdujący się w modułach instalowanych w slot 1 oraz zapasowy w slocie 2 upraszcza zadania związane z utrzymaniem ruchu

Zabezpieczenie inwestycji

  • Wielozadaniowa platforma zaprojektowana dla ekonomicznych, elastycznych zastosowań z zakresu dystrybucji Gigabit/10 Gigabit i skalowalnych rozwiązań architektury podstawowej 10 Gigabit
  • Dowolną kartę typu blade z łączem miedzianym Gigabit można rozbudować o kartę rozszerzeń PoE+ 30W lub UPOE 60W i zdegradować później, w przypadku zmiany przeznaczenia

Standard branżowy zarządzania

  • Standardowy w branży interfejs linii poleceń (CLI), funkcjonalny interfejs sieci Web firmy NETGEAR (GUI), SNMP, sFlow oraz RSPAN
  • Platforma scentralizowanego zarządzania NMS300 pozwala aktualizować oprogramowanie i przeprowadzać konfigurację wszystkich urządzeń sieciowych z jednego centralnego miejsca

Wiodące w branży warunki gwarancji

  • Seria NETGEAR M6100 jest zabezpieczona dożywotnią gwarancją sprzętową NETGEAR ProSafe*
  • 90 dni pomocy technicznej droga telefoniczną i pocztą elektroniczną, dożywotnia pomoc techniczna poprzez czat online i dożywotnia wymiana sprzętu w następny dzień roboczy

Sprzęt
Kod producenta XCM8944-10000S
Opis produktu Seria M6100 moduł 40x1G, 4x10G
Porty RJ45 40 x 10/100/1000
2 x 10GBASE-T (niezależne)
SFP+ (1000/10G) 2 x SFP+ (niezależne)
Power over Ethernet 40 x PoE 802.3af & PoE+ 802.3at z kartą XCM89P
40 x PoE 802.3af & PoE+ 802.3at & UPOE z kartą XCM89UP
Funkcje Zaawansowane funkcje L2/L3/L4 oraz IPv4/IPv6
Obudowa moduł I/O

Dane techniczne

Gwarancja LifeTime Producenta
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L3
Porty RJ45 10/100/1000 Mbps 26
Porty RJ45 10/100/1000 Mbps - Uwagi 2 x Porty RJ45 10/100/1000/10000
Porty RJ45 10/100/1000/10000 Mbps 1
Porty SFP / Combo 2
Porty SFP+ 10G 2
Standard PoE / PoE+ 802.3at
Budżet PoE (W) 3000W
Liczba portów PoE 40
Liczba portów PoE+ 48
Liczba portów POE++ 8
Wentylator Tak
Przepustowość portu stackującego 40 Gb/s
Jumbo Frame Tak
Port mirroring Tak
Port trunking Tak
Tablica MAC 8000
Zarządzanie kontroler

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl