Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 559,00 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
198,99 zł
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
194,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
270,29 zł
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
441,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
228,00 zł
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

Producent: TP-Link
89,00 zł
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
946,19 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
314,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
162,00 zł
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
348,69 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
382,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
364,00 zł
szt.
Bestsellery

TP-Link TL-SG2210MP

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 785,99 zł 785.99 PLN

Opis

Gigabitowy Przełącznik Smart JetStream, 8 portów PoE+, 2 Sloty SFP

  • 150 W zasilania PoE: 8 portów PoE+ zgodnych ze standardem 802.3at/af i łącznym zasilaniem do 150W
  • Gigabitowe Porty: 8 Gigabitowych Portów PoE+ i 2 Gigabitowe Sloty SFP zapewniają wysokie prędkości połączeń.
  • Możliwość korzystania z Omada SDN: Platforma zapewnia dostęp do bezobsługowej konfiguracji ZTP, centralnego zarządzania w chmurze oraz inteligentnego monitoringu.
  • Scentralizowane zarządzanie: Zarządzanie jest niezwykle wygodne dzięki dostępowi z chmury oraz łatwej w użytkowaniu aplikacji Omada.
  • Silne strategie zabezpieczeń: IP-MAC-Port Binding, ACL, Port Security, DoS Defend, Storm control, DHCP Snooping, 802.1X, Radius Authentication i wiele innych.
  • Optymalizacja aplikacji Głosowych i Wideo: L2/L3/L4 QoS i IGMP snooping.

Gigabitowy Przełącznik Smart JetStream z 8 Portami PoE+

Osiągnij większe możliwości z platformą Omada



Scentralizowane zarządzanie w Chmurze

Integracja z platformą Omada SDN


Zaawansowane funkcje L2

L2/L3/L4 QoS, ACL, IGMP Snooping i więcej


Liczne stategie zabezpieczeń

Bezpieczeństwo sieci lokalnej


Wyjścia PoE+

8 Portów PoE+ z łącznym zasilaniem 150 W


Sterowanie programowe infrastrukturą sieciową (SDN) z dostępem z chmury

Platforma do programowego sterowania infrastrukturą sieciową (SDN) Omada integruje działanie urządzeń sieciowych, w tym punktów dostępowych, przełączników i bram sieciowych, zapewniając kompleksowe zarządzanie centralne z chmury. Omada umożliwia stworzenie wysoce skalowalnej sieci — w pełni kontrolowanej za pomocą jednego interfejsu. Przekłada się to na płynne połączenia przewodowe i bezprzewodowe, które są niezbędne w hotelarstwie, edukacji, sprzedaży detalicznej, biurach i w wielu innych branżach i miejscach.


TL-SG2210MP
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3az, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty 8 Portów RJ45 10/100/1000 Mbps ze wsparciem PoE+ (Autonegocjacja MDI/MDIX)
2 Sloty SFP 100/1000 Mbps
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: UTP/STP kabel kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: UTP/STP kabel kategorii 5, 5e lub wyższej (maksymalnie 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy 1 Wentylator
Zabezpieczenia fizyczne Tak
Porty PoE+ (RJ45) Zgodność ze standardem 802.3at/af
8 Portów PoE+
Łączne zasilanie: 150 W
Wymiary 294 x 180 x 44 mm
Montaż Szafa Rack
Biurko
Maks. zużycie energii 12.2 W (110 V / 60 Hz bez podłączonych urządzeń PD)
173.9 W (110 V / 60 Hz z podłączonymi urządzeniami PD 150W)
Ilość generowanego ciepła 41.63 BTU/h (bez podłączonych urządzeń PD)
539.35 BTU/h (z podłączonymi urządzeniami PD 150W)
Wydajność
Przepustowość 20 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 14,9 Mp/s
Tablica adresów MAC 8K
Bufor pakietów 4.1 Mbit
Ramki jumbo 9 KB
Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service Priorytetowanie 802.1p CoS/DSCP
8 kolejek priorytetów
Tryb harmonogramu priorytetu
Queue Weight Config
Kontrola przepustowości
Płynniejsza wydajność
Storm Control
Funkcje L2 i L2+ Przekaźnik DHCP
DHCP L2 Przekaźnik
Link Aggregation
Spanning Tree Protocol
Wykrywanie Pętli
Kontrola przepływu
Mirroring
Device Link Detect Protocol (DLDP)
802.1ab LLDP/ LLDP-MED
L2 Multicast 511 IPv4, IPv6 współdzielone grupy multicast
IGMP Snooping
Multicast VLAN Registration (MVR)
Multicast Filtering
MLD Snooping
Limited IP Multicast (256 profili, do 16 wpisów na profil)
IPv6 Support IPv6 Dual IPv4/IPv6
Multicast Listener Discovery (MLD) Snooping
IPv6 neighbor discovery (ND)
Wykrywanie ścieżki maximum transmission unit (MTU)
Internet Control Message Protocol (ICMP)version 6
TCPv6/UDPv6
IPv6 aplikacje
Sieci VLAN Grupy VLAN - Max Grupy 4K VLAN
802.1Q Tagowany VLAN
MAC VLAN
GVRP
Głosowy VLAN
Listy kontroli dostępu Wsparcie do 230 wpisów
Zakres czasu
ACL bazujący na czasie
MAC ACL
IP ACL
IPv6 ACL
Combined ACL
Operacja Reguły
Akcja Polityki
Wiązanie reguł ACL
Actions for flows
Bezpieczeństwo transmisji AAA
802.1X
IP/IPv6-MAC Binding
IP Source Guard
IPv6 Source Guard
DoS Defend
Static/Dynamic/Permanent Port Security
Broadcast/Multicast/Unicast Storm Control
Izolacja Portu
Bezpieczne zarządzanie Web poprzez HTTPS z SSLv3/TLS 1.2
Bezpieczne zarzadzanie Command Line Interface (CLI) z SSHv1/SSHv2
Kontrola dostępu bazująca na IP/Port/MAC
MIBs MIB II (RFC1213)
Bridge MIB (RFC1493)
P/Q-Bridge MIB (RFC2674)
Radius Accounting Client MIB (RFC2620)
Radius Authentication Client MIB (RFC2618)
Remote Ping, Traceroute MIB (RFC2925)
Wsparcie dla prywatnego TP-Link MIB
RMON MIB(RFC1757, rmon 1,2,3,9)
Zarządzanie
Aplikacja Omada Tak
Zarządzanie centralne Kontroler Omada oparty na Chmurze
Kontroler sprzętowy Omada (OC300)
Kontroler sprzętowy Omada (OC200)
Kontroler programowy Omada
Dostęp do chmury Tak (poprzez kontroler OC300, OC200, kontroler Omada oparty na chmurze lub kontroler programowy Omada)
Funkcje panelu zarządzania GUI przez przeglądarkę
Command Line Interface (CLI) przez telnet
SNMPv1/v2c/v3
SNMP Trap/Inform
RMON (1,2,3,9 Grupy)
Szablon SDM
DHCP/BOOTP Client
Dual Image, Dual Configuration
Monitoring Procesora
Diagnostyka Kabli
EEE
SNTP
Dziennik Systemowy
Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania Przełącznik TL-SG2210MP
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Zestaw montażowy
Gumowe nóżki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7/8/10, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0–50 ℃ (32–122 ℉);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40–70 ℃ (-40–158 ℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10–90% RH bez kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%–90% RH bez kondensacji

Dane techniczne

Gwarancja 60 miesięcy
Typ obudowy Desktop
Typ warstwy Warstwa L2 Smart
Porty RJ45 1 Gbit 8
Porty SFP / Combo 2
Standard PoE / PoE+ 802.3af 802.3at
Budżet PoE (W) 150W
Liczba portów PoE 8
Liczba portów PoE+ 8
Zasilany przez PoE/PoE+ nie
Auto uplink Tak
Wentylator Tak
Magistrala 20 Gbps
Jumbo Frame Tak
Port mirroring Tak
Port trunking Tak
Tablica MAC 8000
DHCP klient/serwer Klient
VLAN Tak
QoS Tak
Standard QoS 802.1p
ACL Tak
Zarządzanie Web, Telnet

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl