Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

Producent: Synology
210,99 zł 199,00 zł
szt.
  • promocja
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 284,99 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
187,00 zł
szt.
TP-Link TL-R600VPN               DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 249,99zł
TP-Link TL-R600VPN DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 249,99zł

Router VPN

Producent: TP-Link
269,00 zł 249,99 zł
szt.
  • promocja
TP-Link TL-SF1008P               DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 183,99zł
TP-Link TL-SF1008P DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 183,99zł

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
184,00 zł 183,99 zł
szt.
  • promocja
TP-Link TL-SF1048               DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 390,99zł
TP-Link TL-SF1048 DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 390,99zł

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
402,00 zł 390,99 zł
szt.
  • promocja
TP-Link TL-SG1008P               DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 238,99zł
TP-Link TL-SG1008P DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 238,99zł

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
252,00 zł 238,99 zł
szt.
  • promocja
Asus RT-N18U
Asus RT-N18U

Router N600 USB 3.0

Producent: Asus
300,00 zł
szt.
Asus RT-N66U C1
Asus RT-N66U C1

Router N900 2x USB DualBand

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
417,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
82,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

TP-Link TL-SL2428P ( T1500-28PCT ) DZISIAJ CENA PROMOCYJNA -> 896,99zł

20.png
  • promocja
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 896,99 zł 909,00 zł 896.99 PLN
ilość szt.

Opis

Switch - Przełącznik Smart PoE+, 24 porty 10/100 Mb/s + 4 porty gigabitowe

Wyróżnione funkcje

  • 24 porty PoE+ zgodne ze standardami 802.3at/af o łącznym zasilaniu 180W
  • Rozbudowane funkcje zabezpieczające ruch sieciowy, w tym obsługa VLAN 802.1Q, Port Security oraz Storm Control umożliwiają skuteczne zabezpieczenie sieci lokalnej
  • Możliwość zoptymalizowania transmisji głosowych oraz wideo dzięki funkcjom QoS (L2/L3/L4)
  • Zarządzanie poprzez przeglądarkę internetową oraz wiersz poleceń, obsługa SNMP oraz RMON umożlwiają wygodne zarządzanie urządzeniem

Zastosowanie produktu

Przełącznik Smart T1500-28PCT firmy TP-LINK wyposażony jest w 24 porty 10/100 Mb/s PoE, zgodne ze standardami 802.3at/af, o mocy 180W zasilania PoE. Przełącznik wyposażony jest także w 4 porty RJ45 10/100/1000Mb/s i 2 gigabitowe sloty combo SFP, umożliwiające elastyczne działanie sieci. Urządzenie zapewnia dużą wydajność przesyłania danych, zaawansowane funkcje zabezpieczeń, QoS oraz rozbudowane funkcje zarządzania ruchem w warstwie drugiej. Przełącznik Smart T1500-28PCT jest ekonomicznym rozwiązaniem przeznaczonym dla małych i średnich firm. Posiada użyteczne funkcje zabezpieczające. Funkcja Storm Control chroni przed występowaniem zjawiska burzy rozgłoszeniowej pakietów Broadcast, Multicast oraz Unicast. Funkcja QoS (Quality of Service) dla warstw 2 do 4 zapewnia rozszerzone możliwości optymalizowania transmisji danych. Ponadto możliwość łatwego zarządzania poprzez przeglądarkę internetową oraz obsługa protokołów SNMP i RMON umożliwia szybką konfigurację i ograniczenie przestojów. Przełącznik T1500-28PCT stanowi idealne rozwiązanie dla grup roboczych i działów poszukujących ekonomicznych, szybkich przełączników brzegowych.


PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3at/afS

Przełącznik T1500-28PCT obsługuje 24 porty PoE zgodne ze standardami IEEE 802.3at/af, o mocy 180W, umożliwiające zasilanie urządzeń zgodnych ze standardami 802.3at i 802.3af. Urządzenie współpracuje zatem z bezprzewodowymi punktami dostępowymi, kamerami i telefonami IP i innymi urządzeniami obsługującymi PoE, eliminując niepotrzebne okablowanie oraz przewody zasilające. Kompaktowy rozmiar oraz elastyczność zastosowań urządzenia sprawia, że przełącznik T1500-28PCT jest idealnym rozwiązaniem dla małych firm w przypadku, gdy PoE potrzebne jest do zasilania bezprzewodowych punktów dostępowych, czy kamer monitorujących.


Zaawansowane funkcje QoS

Aby zapewnić lepszy przekaz dźwięku, danych i transmisji wideo w sieci, urządzenie korzysta z zaawansowanych opcji usługi QoS. Administratorzy sieci mogą określić priorytety ruchu sieciowego np. dla poszczególnych adresów IP, adresów MAC, portów TCP lub UDP itd. Dzięki temu, przekaz dźwięku i wideo jest płynny, czysty i wolny od opóźnień transmisji. W połączeniu z obsługą dedykowanych VLAN sprawia to że transmisje głosowe działają płynniej i wydajniej.


Liczne funkcje konfiguracyjne warstwy drugiej

W celu zwiekszenia ilości możliwych zastosowań przełączniki T1500-28PCT wyposażone są w szereg funkcji zarządzania ruchem w warstwie drugiej, obejmujący obsługę VLAN 802.1Q, izolację portów, mirroring portów, STP/RSTP/MSTP, agregację portów oraz funkcję kontroli przepływu 802.3x. Dodatkowo wyposażony jest w liczne funkcje konserwacyjne, takie jak wykrywanie połączeń loop back, diagnostyka kabli oraz IGMP snooping. Funkcja IGMP snooping umożliwia inteligentne przesyłanie transmisji strumieniowych multicast tylko do określonych subskrybentów, a funkcje IGMP throttling oraz IGMP filtering skutecznie ograniczają dostęp do transmisji multicast dla niepowołanych użytkowników.


Rozbudowane możliwości zarządzania urządzeniem

Przełącznik T1500-28PCT jest urządzeniem łatwym w użytkowaniu i zarządzaniu. Stwarza użytkownikowi rozbudowane możliwości zarzadzania, oferując intuicyjny graficzny interfejs użytkownika (GUI) obsługiwany poprzez przeglądarkę internetową. Obsługa protokołów SNMP (v1/2/3) oraz RMON umożliwia urządzeniu wysyłanie komunikatów o nieprzewidzianych zdarzeniach oraz monitoring stanu urządzenia.


Sprzęt
Cechy sprzętowe
Standardy i protokoły IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3z, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1p
Porty 24 porty RJ45 10/100 Mb/s
(Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX)
4 porty RJ45 10/100/1000 Mb/s
(Autonegocjacja/Auto MDI/MDIX)
2 gigabitowe sloty combo SFP
Wymiary 440*220*44 mm (17,3*8,7*1,7 cala)
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e, lub wyższej (do 100m)
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Bezwentylatorowy Nie, 2 wentylatory
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
Zużycie energii Maksymalnie (przy włączonym PoE): 222,15W (220V/50Hz)
Porty PoE+(RJ45) Standard: zgodność z 802.3at/af
Porty PoE+: 24
Moc zasilania: 180W
Wydajność
Przepustowość 12.8Gbps
Szybkość przekierowań pakietów 9.5Mpps
Taqblica adresów MAC 8k
Ramki jumbo 9216 Bytes
Funkcje oprogramowania
Funkcja Quality of Service Obsługa priorytetowania 802.1p CoS/DSCP
Obsługa 4 kolejek priorytetowania
Harmonogram kolejek: SP, WRR, SP+WRR
Ograniczanie prędkości transferu w oparciu o port/przepływ danych
Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Obsługa protokołu LACP
STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
Ochrona TC/Root
Wykrywanie połączeń loopback
Kontrola przepływu 802.3x
Sieci VLAN Jednoczesna obsługa do 512 VLAN z 4096 identyfikatorów VID
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów L2~L4 w oparciu o źródłowe i docelowe adresy MAC, adresy IP oraz porty TCP/UDP
Bezpieczeństwo transmisji/td> SSH v1/v2 SSL v2/v3/TLSv1 Port Security Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Zarządzanie przez przeglądarkę internetową oraz przez wiersz poleceń,
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi bibliotekami MIB i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Ustawienia czasu: SNTP
Aktualizacja firmware: poprzez przeglądarkę internetową oraz TFTP
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
Inne
Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Zawartość opakowania TL-SL2428
Kabel zasilający
Instrukcja instalacji
Płyta CD
Zestaw elementów montażowych
Gumowe podstawki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® XP, Vista™ Windows 7 or Windows 8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

Dane techniczne

Gwarancja 60 miesięcy
Typ obudowy Desktop
Typ warstwy Warstwa L2 Smart
Porty RJ45 10/100 Mbps 24
Porty RJ45 10/100/1000 Mbps 4
Porty SFP / Combo 2
Porty SFP+ 10G 8
Standard PoE / PoE+ 802.3at
Budżet PoE (W) 180W
Liczba portów PoE 24
Liczba portów PoE+ 20
Przepustowość portu stackującego 40 Gb/s
Port mirroring Tak
Tablica MAC 2000
VLAN Tak
Liczba VLAN 4096
Zarządzanie Web, Telnet
Redundantne zasilanie brak
Pobór mocy (W) 222,15W

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl