Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 583,00 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
216,00 zł
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
225,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
275,00 zł
szt.
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
525,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE/POE+

Producent: TP-Link
276,00 zł
szt.
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
854,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
166,99 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
247,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
371,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
458,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
431,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024DE
TP-Link TL-SG1024DE

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
498,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1048
TP-Link TL-SG1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
1 249,99 zł

TP-LinkTL-SM5110-SR

  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 86,00 zł 86.00 PLN
ilość szt.

Opis

Moduł SFP+ LC 10GBase-SR

  • Wielomodowy moduł SFP+ LC
  • Obsługa Hot-Plugging
  • Obsługa funkcji DDM
  • Zgodność z wymogami SFP+ MSA
  • Zgodność z przełącznikami wyposażonymi w porty SFP+ 10G, w tym TL-SG3428X, TL-SG3428XMP JetStream.

Zastosowanie produktu

TL-SM5110-SR pozwala na zwiększenie odległości transferowych w oparciu o łącze Ethernet 10G. Jest to wielomodowy moduł SFP+, 10GBASE-SR, 850 nm o wysokiej wydajności. Urządzenie obsługuje tryb pełnego dupleksu, połączenia Ethernet 10G na odległość 300 m lub 33 m z użyciem odpowiednio światłowodowych kabli 50/125 µm lub 62,5/125 µm.


TL-SM5110-SR
Karta Sieciowa  
Standardy i protokoły IEEE 802.3ae, TCP/IP, SFF-8472
Długość fali 850 nm
Zasilanie 3,3 V
Typ światłowodu Wielomodowy, 50/125 um lub 62,5/125 um
Maksymalna długość kabla 300 m (OM3)
Prędkość transmisji 10 Gb/s
Typ portów LC/UPC
Certyfikaty FCC, CE
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0℃~70℃ (32℉~158℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~80℃ (-40℉~176℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, bez kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, bez kondensacji
Cechy sprzętowe
DDM Tak
SFP-MSA Tak
Hot Swappable Tak
Zawartość opakowania
Zawartość opakowania 10G SFP+ Module TL-SM5110-SR
Installation Guide

Dane techniczne

Gwarancja 60 miesięcy
Rodzaj sieci Jednomodowa (SM)
Przepustowość SFP+ (10GB/s)
Dystans transmisji 10km
Typ złącza LC (duplex)
Długość fali 1310nm

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl