APC BK325I
Opis
Zarządzalność
Alarmy dźwiękowe
Dostarcza powiadomienia o zmianie zasilania sieciowego i warunków zasilania UPS
Wskaźnik stanu LED
Szybko zrozumieć stan urządzenia i zasilania za pomocą wskaźników wizualnych.
Dostępność
Automatyczny autotest
Okresowy autotest akumulatora zapewnia wczesne wykrycie akumulatora, który należy wymienić.
Powiadomienie o awarii baterii
Zapewnia wczesne ostrzeganie o uszkodzeniach akumulatorów, umożliwiając szybką konserwację zapobiegawczą
Inteligentne zarządzanie baterią
Maksymalizuje wydajność, żywotność i niezawodność akumulatora dzięki inteligentnemu, precyzyjnemu ładowaniu.
Bezpieczeństwo
Zatwierdzono agencję bezpieczeństwa
Zapewnia, że produkt został przetestowany i zatwierdzony do bezpiecznej pracy z podłączonym urządzeniem dostawcy usług oraz w określonym środowisku.
Ochrona
Ochrona przed przepięciami
Chronić elektronikę wtórną przed przepięciami i skokami, nie zmniejszając mocy baterii wykorzystywanej do uruchomienia podstawowej elektroniki podczas przestoju.
Wyjścia zabezpieczone bateriami i przepięciami
Twórz kopie zapasowe i chroń sprzęt i dane podczas przerw w zasilaniu, przepięciach i skokach napięcia.


| BK325I | |
| Wydajność | |
| Moc wyjściowa | 195Watts / 325VA |
| Maksymalna moc, jaką można skonfigurować | 210Watts / 350VA |
| Napięcie wyjściowe | 230V |
| Częstotliwość wyjściowa (synchronizacja z siecią) | 47 - 63 Hz |
| Częstotliwość wyjściowa (niezsynchronizowana) | 50/60 Hz +/-1 Hz |
| Topologia | Standby |
| Typ kształtu fali | Stopniowe przybliżenie do fali sinusoidalnej |
| Połączenia wyjściowe | (2) IEC Jumpers (Battery Backup) (3) IEC 320 C13 (Battery Backup) (1) IEC 320 C13 (selector_surgetitle) |
| Czas transferu | 6ms typical : 10ms maximum |
| Moc wejściowa | |
| Nominalne napięcie wejściowe | 230V |
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz +/- 3 Hz (auto sensing) |
| Połączenia wejściowe | IEC-320 C14 |
| Zakres napięcia wejściowego dla głównych operacji | 180 - 266V |
| Liczba przewodów zasilających | 1 |
| Maksymalny prąd wejściowy | 7.0A |
| Baterie i czas pracy | |
| Typ Baterii | Bezobsługowy, szczelny akumulator kwasowo-ołowiowy z zawieszonym elektrolitem: szczelny |
| Typowy czas ładowania | 6 godzin |
| Wymiana baterii | RBC2 |
| Żywotność baterii | 4 - 6 Lat |
| Ilość RBC | 1 |
| Czas pracy | Wyświetl wykres czasu pracy |
| Wydajność | Zobacz wykres efektywności |
| Komunikacja i zarządzanie | |
| Panel sterowania | Wskaźnik stanu LED z On Line: On Battery: Wymień wskaźniki baterii i przeciążenia |
| Słyszalny alarm | Alarm podczas pracy na baterii: charakterystyczny alarm niskiego stanu baterii: alarm ciągłego tonu przeciążenia |
| Ochrona przed przepięciami i filtracja | |
| Ocena energii przepięcia | 310Joules |
| Filtracja | Pełno-czasowe filtrowanie zakłóceń wielobiegunowych: 5% przepuszczalności IEEE: zerowy czas odpowiedzi zaciskania: spełnia UL 1449 |
| Parametry fizyczne | |
| Maksymalna wysokość | 165mm , 16.5CM |
| Maksymalna szerokość | 91mm , 9.1CM |
| Maksymalna głębokość | 284mm , 28.4CM |
| Ciężar netto | 5.73KG |
| Ciężar w stanie gotowym do transportu | 6.73KG |
| Kolor | Beżowy |
| Kolor | Beżowy |
| Parametry środowiskowe | |
| Temperatura eksploatacji | 0 - 40 °C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 0 - 95% no % |
| Wysokość n.p.m podczas pracy | 0-3000 metry |
| Temperatura (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Wilgotność względna (przechowywanie) | 0 - 95% no % |
| Wysokość n.p.m (przechowywanie) | 0-15000 meters |
| Online rozpraszanie ciepła | 19.0BTU/hr |
| Zgodność | |
| Zatwierdzenia | C-tick, CE, EN 50091-1, EN 50091-2, GOST, VDE |
| Standardowa gwarancja | 2 lata naprawy lub wymiany |
| Status oferty przyjaznej dla środowiska | |
| RoHS | Zgodność |
Dane techniczne
| Typ obudowy | tower |
| Waga | 5,73 Kg |
| Moc wyjściowa (W) | 210 |
| Typ gniazda wejściowego | IEC-320 C14 |
| Wymienna bateria | Tak |
| Gwarancja na Zasilacz | 24 miesiące u producenta |
| Gwarancja na Baterię | 24 miesiące u producenta |


