APC BVX1200LI-GR
Opis
Zasilacz awaryjny Easy UPS, 1200VA, gniazda Schuko
- Najbardziej ekonomiczny zasilacz UPS z podtrzymaniem bateryjnym i ochroną przeciwprzepięciową dla elektroniki i komputerów
Funkcje BVX1200LI-GR
Back-UPS Cechy i korzyści |
|
| Bezpieczeństwo | |
| Cerfyfikat bezpieczeństwa | Gwarancja przetestowania urządzenia i zatwierdzenia do bezpiecznej współpracy z podłączonymi urządzeniami dostawcy usług i w określonych warunkach. |
| Ochrona | |
| Akumulatorowe podtrzymanie zasilania i ochrona przed przepięciami | Gniazda z podtrzymaniem umożliwiają długotrwałe działanie bramy sieciowej i innych niezbędnych urządzeń o niskim poborze mocy, zapewniając wielogodzinny dostęp do Internetu nawet bez zasilania zewnętrznego. |
| Gniazda zasilające z podtrzymaniem bateryjnym i ochroną przeciwprzepięciową | Podtrzymanie zasilania i ochrona sprzętu oraz danych na wypadek przerw w dostawie energii, przepięć oraz skoków napięcia. |
| Zarządzanie | |
| Kontrolki LED | W czytelny sposób informuje o jakości zasilania, stanie zasilacza UPS i akumulatora. |
| Alarmy dźwiękowe | Zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-a. |
| Cechy | |
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) z funkcją korekcji niskich napięć | Zwiększa żywotność akumulatorów i wydłuża czas podtrzymania dzięki korekcji niskiego napięcia bez rozładowywania akumulatora. |
| Transformer-block spaced outlets | Ochrona urządzeń za pomocą bloków transformatorów wejściowych bez blokowania dostępu do innych gniazd. |
| Smukła konstrukcja | Smukły, nowoczesny zasilacz można postawić pionowo, położyć poziomo lub wygodnie zamontować na ścianie, tak aby pasował do konfiguracji urządzeń elektronicznych i wystroju wnętrza. |
| Możliwość zimnego startu | Tymczasowe zasilanie akumulatorowe w czasie zaniku zasilania sieciowego. |
| Dostępność | |
| Inteligentne zarządzanie akumulatorami | Maksymalizacja wydajności, czasu eksploatacji i niezawodności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu precyzyjnemu. |
| Powiadomienie o awarii akumulatora | Analiza uszkodzeń akumulatorów z funkcją wczesnego ostrzegania, co pozwala na podjęcie prewencyjnych czynności konserwacyjnych na czas |
| Zaawansowane funkcje bezpieczeństwa | Chroni zasilacz Home UPS przed przeciążeniem, zbyt wysokim napięciem w sieci, zwarciami, błędami instalacji i uszkodzeniem akumulatora wywołanym zbyt niskim napięciem. |
Wykres czasu podtrzymywania




| BVX1200LI-GR | |
| Moc na wyjściu | |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc (w watach) | 650 W / 1200VA |
| Częstotliwość na wyjściu (zsynchronizowana z siecią zasilającą) | 50/60 Hz +/- 1 Hz Synchronicznie z siecią |
| Topologia | Line interactive |
| Typ przebiegu | Schodkowa aproksymacja sinusiody |
| Czas przełączania | 6 ms typical : 10 ms maximum |
| Moc na wejściu | |
| Częstotliwość na wejściu | 50/60 Hz +/- 5 Hz Auto-sensing |
| Zakres napięcia wejściowego w trybie podstawowym | 140 - 300 (230 V) Prąd przemienny (AC)V |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Wejściowy współczynnik mocy przy pełnym obciążeniu | 0.54 |
| Baterie i czas podtrzymania | |
| Typ akumulatora | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Typowy czas pełnego ładowania akumulatora | 8 godzin |
| Oczekiwana żywotność akumulatora (lata) | 2 - 3 |
| Pojemność Akumulatora, VAh | 108 |
| Komunikacja i zarządzanie | |
| Panel sterowania | Dioda led wskazująca na status zasilania: zasilanie z sieci energetycznej : zasilanie z akumulatora |
| Alarm dźwiękowy | Alarm przy zasilaniu akumulatora: alarm przy bardzo niskim poziomie naładowania akumulatora: ciągły sygnał dźwiękowy sygnalizujący przeciążenie |
| Ochrona przed przepięciami i filtracja | |
| Klasa energetyczna sprzętu przeciwprzepięciowego | 273 Dżule |
| Cechy fizyczne | |
| Maksymalna wysokość | 190mm, 19cm |
| Maksymalna szerokość | 140mm, 14cm |
| Maksymalna głębokość | 390mm, 39cm |
| Ciężar netto | 7,5kg |
| Parametry środowiskowe | |
| Temperatura eksploatacji | 0 - 40 °C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 0 - 95 (Non-condensing) % |
| Wysokość n.p.m podczas pracy | 0 - 3000metry |
| Temperatura (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Wilgotność względna (przechowywanie) | 0 - 95 (Non-condensing) % |
| Wysokość n.p.m (przechowywanie) | 0 - 3000metry |
| Poziom hałasu w odległości 1 m od powierzchni urządzenia | 40.0dBA |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Certyfikaty i zgodności z normami | |
| Potwierdzenie zgodności | CB , CE, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Okres gwarancji | 2 lata - naprawa lub wymiana |
Dane techniczne
| Typ obudowy | tower |
| Moc wyjściowa (W) | 650 |
| Moc wyjściowa (VA) | 1200 |
| Topologia (Architektura) | Off-line (standby) |
| Typ przebiegu | Sinusoida |
| Układ automatycznej regulacji napięcia (AVR) | Tak |
| Liczba gniazd wyjściowych | 4 |
| Gniazda wyjściowe French/Belgian (podtrzymanie zasilania) | 4 |
| Średni czas pełnego ładowania akumulatora | 8 godzin |
| Gwarancja na Zasilacz | 24 miesiące u producenta |

