APC BX1200MI-FR
Opis
Zasilacz awaryjny Back UPS, 1200VA, gniazda IEC, AVR
- Podtrzymanie zasilania z ochroną przeciwprzepięciową dla sprzętu elektronicznego i komputerów
Funkcje BX1200MI
| Automatyczna regulacja napięcia (AVR) | Automatycznie podwyższa niskie napięcie i obniża wysokie napięcie do poziomów odpowiednich dla zasilanych urządzeń. |
| Ochrona przeciwprzepięciowa anologowej linii telefonicznej | Zapewnia ochronę podłączonego sprzętu przed przepięciami na liniach przesyłu danych. |
| Kontrolki LED | W czytelny sposób informuje o jakości zasilania, stanie zasilacza UPS i akumulatora. |
| PowerChute Personal Edition - dla systemów Windows | Zapobiega potencjalnym uszkodzeniom danych wykonując bezpieczne, nie wymagające ingerencji człowieka zamknięcie systemu i zachowanie plików w przypadku przedłużającego się zaniku zasilania. |
| Dostępność | |
| Inteligentne zarządzanie akumulatorami | Maksymalizacja wydajności, czasu eksploatacji i niezawodności akumulatorów dzięki inteligentnemu ładowaniu precyzyjnemu. |
| Powiadomienie o awarii akumulatora | Analiza uszkodzeń akumulatorów z funkcją wczesnego ostrzegania, co pozwala na podjęcie prewencyjnych czynności konserwacyjnych na czas |
| Automatyczny test | Okresowy autotest akumulatora zapewnia wczesne wykrywanie konieczności wymiany. |
| Zarządzanie | |
| Alarmy dźwiękowe | Zapewnia powiadamianie o zmieniających się warunkach zasilania z sieci miejskiej i z UPS-a. |
| Wyświetlacz LED do informacji o stanie | Kontrolki pozwalają błyskawicznie zorientować się w stanie zasilania i samego zasilacza. |
| Ochrona | |
| Gniazda zasilające z podtrzymaniem bateryjnym i ochroną przeciwprzepięciową | Podtrzymanie zasilania i ochrona sprzętu oraz danych na wypadek przerw w dostawie energii, przepięć oraz skoków napięcia. |
| Gniazda bez nadzoru (tylko ochrona przeciwprzepięciowa) | Ochrona dodatkowego sprzętu elektronicznego przed przepięciami i skokami napięcia bez zużywania energii z akumulatorów podtrzymujących zasilanie kluczowych urządzeń w razie przerwy w dostawie energii. |
| Bezpieczeństwo | |
| Cerfyfikat bezpieczeństwa | Gwarancja przetestowania urządzenia i zatwierdzenia do bezpiecznej współpracy z podłączonymi urządzeniami dostawcy usług i w określonych warunkach. |




| BX1200MI | |
| Moc na wyjściu | |
| Maksymalna możliwa do konfiguracji moc (w watach) | 650 W / 1200VA |
| Częstotliwość na wyjściu (zsynchronizowana z siecią zasilającą) | 50/60 Hz +/- 5 Hz Synchronicznie z siecią |
| Topologia | Line interactive |
| Typ przebiegu | Schodkowa aproksymacja sinusiody |
| Czas przełączania | 6 ms typical: 10 ms maximum |
| Moc na wejściu | |
| Częstotliwość na wejściu | 50/60 Hz +/- 5 Hz Auto-sensing |
| Zmienny zakres napięcia wejściowego w trybie podstawowym | 140–300V |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Wejściowy współczynnik mocy przy pełnym obciążeniu | 0.54 |
| Baterie i czas podtrzymania | |
| Typ akumulatora | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Typowy czas pełnego ładowania akumulatora | 8 godzin |
| Znamionowe napięcie akumulatora | 12V |
| Akumulator zamienny | RBC17 |
| Oczekiwana żywotność akumulatora (lata) | 3 - 5 |
| Pojemność Akumulatora, VAh | 108 |
| Komunikacja i zarządzanie | |
| Interfejs Port (s) | USB |
| Panel sterowania | Dioda led wskazująca na status zasilania: zasilanie z sieci energetycznej : zasilanie z akumulatora |
| Słyszalny alarm | Alarm przy zasilaniu akumulatora: alarm przy bardzo niskim poziomie naładowania akumulatora |
| Ochrona przed przepięciami i filtracja | |
| Klasa energetyczna sprzętu przeciwprzepięciowego | 273 Dżule |
| Ochrona linii danych | Ochrona kabli sieci Ethernet RJ45 10/100/1000 Base-T |
| Cechy fizyczne | |
| Maksymalna wysokość | 190mm, 19cm |
| Maksymalna szerokość | 140mm, 14.0cm |
| Maksymalna głębokość | 390mm, 39.0cm |
| Ciężar netto | 7.6 kg |
| Parametry środowiskowe | |
| Temperatura eksploatacji | 0 - 40 °C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 0 - 95 (Non-condensing) % |
| Wysokość n.p.m podczas pracy | 0 - 3000metry |
| Temperatura (przechowywanie) | -15 - 40 °C |
| Wilgotność względna (przechowywanie) | 0 - 95 (Non-condensing) % |
| Wysokość n.p.m (przechowywanie) | 0 - 30000metry |
| Poziom hałasu w odległości 1 m od powierzchni urządzenia | 40.0dBA |
| Klasa ochrony | IP20 |
| Certyfikaty i zgodności z normami | |
| Potwierdzenie zgodności | CB , CE, EAC, EN/IEC 62040-1, EN/IEC 62040-2 |
| Okres gwarancji | 2 lata na naprawę lub wymianę |
Dane techniczne
| Typ obudowy | desktop |
| Waga | 7.6 kg |
| Moc wyjściowa (W) | 650 |
| Moc wyjściowa (VA) | 1200 |
| Topologia (Architektura) | Line Interactive |
| Typ przebiegu | Sinusoida |
| Typ gniazda wejściowego | French/Belgian |
| Liczba gniazd wyjściowych | 6 |
| Gniazda wyjściowe IEC 320 C13 (podtrzymanie zasilania) | 6 |
| Ochrona gniazd RJ45 | Tak |
| Port komunikacyjny | Tak |
| Rodzaj portu komunikacyjnego | RJ-45, USB |
| Średni czas pełnego ładowania akumulatora | 8 godzin |
| Wymienna bateria | Tak |
| Model baterii | APCRBC17 |
| Gwarancja na Zasilacz | 24 miesiące u producenta |
| Gwarancja na Baterię | 24 miesiące u producenta |

