APC BX1200MI
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
ilość szt.
Opis
Zasilacz awaryjny Back UPS, 1200VA, gniazda IEC, AVR
  • Podtrzymanie zasilania z ochroną przeciwprzepięciową dla sprzętu elektronicznego i komputerów
Funkcje BX1200MI
Kontrolki LED W czytelny sposób informuje o jakości zasilania, stanie zasilacza UPS i akumulatora.
Dostępność
Automatyczny test Okresowy autotest akumulatora zapewnia wczesne wykrywanie konieczności wymiany.
Zarządzanie
Ochrona
Bezpieczeństwo
BX1200MI
Moc na wyjściu
Maksymalna możliwa do konfiguracji moc (w watach) 650 W / 1200VA
Częstotliwość na wyjściu (zsynchronizowana z siecią zasilającą) 50/60 Hz +/- 5 Hz Synchronicznie z siecią
Topologia Line interactive
Typ przebiegu Schodkowa aproksymacja sinusiody
Czas przełączania 6 ms typical: 10 ms maximum
Moc na wejściu
Częstotliwość na wejściu 50/60 Hz +/- 5 Hz Auto-sensing
Zmienny zakres napięcia wejściowego w trybie podstawowym 140–300V
Ilość kabli zasilających 1
Wejściowy współczynnik mocy przy pełnym obciążeniu 0.54
Baterie i czas podtrzymania
Typ akumulatora Akumulator kwasowo-ołowiowy
Typowy czas pełnego ładowania akumulatora 8 godzin
Znamionowe napięcie akumulatora 12V
Akumulator zamienny RBC17
Oczekiwana żywotność akumulatora (lata) 3 - 5
Pojemność Akumulatora, VAh 108
Komunikacja i zarządzanie
Interfejs Port (s) USB
Ochrona przed przepięciami i filtracja
Klasa energetyczna sprzętu przeciwprzepięciowego 273 Dżule
Ochrona linii danych Ochrona kabli sieci Ethernet RJ45 10/100/1000 Base-T
Cechy fizyczne
Maksymalna wysokość 190mm, 19cm
Maksymalna szerokość 140mm, 14.0cm
Maksymalna głębokość 390mm, 39.0cm
Ciężar netto 7.6 kg
Parametry środowiskowe
Temperatura eksploatacji 0 - 40 °C
Wilgotność względna podczas pracy 0 - 95 (Non-condensing) %
Wysokość n.p.m podczas pracy 0 - 3000metry
Temperatura (przechowywanie) -15 - 40 °C