APC RBC132
Opis
Zamienna kaseta akumulatorowa APC
- Oryginalne akumulatory APC RBC(TM) przeszły odpowiednie testy i otrzymały certyfikaty zgodności. Umożliwiają przywrócenie wydajności zasilacza UPS zgodnie z oryginalną specyfikacją
Funkcje APCRBC132
| Udogodnienia | |
| W pełni zmontowany produkt umożliwiający wygodną instalację podczas pracy | Moduły bateryjne RBC marki APC są bezpieczne, niezawodne i wymagają wykonania minimalnej liczby połączeń, by użytkownik nie tracił cennego czasu. Ponieważ moduły RBC marki APC są wymienialne podczas pracy, można je zainstalować bez wyłączania zasilania. |
| Przedpłacone koszty przesyłki do pobliskiego partnera przyjmującego sprzęt do recyklingu (dostępność zależy od kraju) | Gwarancja recyklingu prawie 100% materiałów starego akumulatora, a tym samym należytej ochrony środowiska. |
| Opakowania wielokrotnego użytku z przejrzystymi instrukcjami prawidłowej utylizacji zużytych akumulatorów | Wygoda, prostota i ekologia. |
| Kompatybilność | |
| Duża żywotność akumulatora | Produkty marki APC by Schneider Electric zaprojektowane specjalnie dla zasilaczy UPS marki APC z myślą o pełnej kompatybilności z inteligentnym systemem zarządzania akumulatorami. |
| Gwarantowana kompatybilność z UPS | Testowane i zatwierdzone, przywracają pełną wydajność zasilacza UPS marki APC. Zapewniają zachowanie ważności atestu bezpieczeństwa zasilacza UPS (UL, VDE, CSA) oraz wieczystej gwarancji ochrony urządzeń (tam, gdzie ma zastosowanie). |



| APCRBC132 | |
| Na wejściu | |
| Ilość kabli zasilających | 1 |
| Baterie i czas podtrzymania | |
| Montaż akumulatora | Zawiera pakiet akumulatora |
| Typ akumulatora | Akumulator kwasowo-ołowiowy |
| Ilość zestawów RBC | 1 |
| Oczekiwana żywotność akumulatora (lata) | 3 - 5 |
| Kompatybilność z UPS | SMC1500-2U, SMC1500-2UTW, SMC1500I-2U, SMT1000RM2U, SMT1000RM2UTW, SMT1000RMI2U |
| Cechy fizyczne | |
| Maksymalna wysokość | 83mm, 8.3cm |
| Maksymalna szerokość | 216mm, 21.6cm |
| Maksymalna głębokość | 343mm, 34.3cm |
| Ciężar netto | 10.0 kg |
| Parametry środowiskowe | |
| Temperatura eksploatacji | 0 - 45 °C |
| Wilgotność względna podczas pracy | 0 - 95 (Non-condensing) % |
| Wysokość n.p.m podczas pracy | 0 - 3048metry |
| Temperatura (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
| Wilgotność względna (przechowywanie) | 0 - 95 (Non-condensing) % |
| Wysokość n.p.m (przechowywanie) | 0 - 1524metry |
| Certyfikaty i zgodności z normami | |
| RoHS | Zgodność |
| Okres gwarancji | 2 lata na naprawę lub wymianę |

