Produkty polecane
Synology Licencja CLP1
Synology Licencja CLP1

1 licencja na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
251,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP4
Synology Licencja CLP4

4 licencje na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
831,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Synology
1 498,29 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Netgear
234,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
182,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
202,00 zł
TP-Link TL-SF1048
TP-Link TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
456,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
238,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link MC100CM
TP-Link MC100CM

Mediakonwerter MM 1310nm SC->RJ45 do 2km

Producent: TP-Link
128,00 zł
TP-Link MC220L
TP-Link MC220L

Mediakonwerter na wkładkę SFP->RJ45

WYSYŁKA GRATIS

Producent: TP-Link
88,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
838,99 zł
TP-Link TL-MCRP100
TP-Link TL-MCRP100

Zasilacz dodatkowy do MC1400

Producent: TP-Link
292,00 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
159,00 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
238,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
337,99 zł
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
372,69 zł
Asus RT-AC68U
Asus RT-AC68U

Router WiFi AC1900 USB 3.0 VPN

WYSYŁKA GRATIS

Producent: Asus
642,00 zł
szt.
  • WYSYŁKA GRATIS

D-Link DEM-CB300S

Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
Cena: 826,99 zł 826.99 PLN

Opis

300 cm 10GbE Direct Attach SFP+ Cable

DEM-CB300S to 300cm kabel stakujący. Może być stosowany z przełącznikami D-Link serii: DGS-3420, DXS-3600.


DEM-CB300S
Typ produktu kabel stakujący
Długość 300cm
Dodatkowe informacje 3m SFP+ kabel stakujący

Dane techniczne

Producent Dlink
Współpraca ze switchami z serii DGS-3420
Rodzaj końcówki SFP+ (10G)
Długość kabla (w metrach) 3m

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl