D-Link DES-1008PA
Opis
D-Link DES-1008PA to 8-portowy przełącznik Fast Ethernet z czterema portami PoE, które umożliwiają zasilanie podłączonych przez nie urządzeń przy użyciu kabla Ethernet, takich jak: kamery IP, punkty dostępowe, telefony IP lub inne urządzenie, jak drukarki, sieciowe serwery plików itp. Wszystkie urządzenia wspierające funkcję PoE.



| Sprzęt | |
| Standardy | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet (twisted-pair copper) ANSI/IEEE 802.3 NWay auto-negotiation IEEE 802.3x flow control IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet (twisted-pair copper) |
| Matryca przełączania | 1.6 Gbps |
| Przepustowość | Ethernet 10 Mb/s (half duplex) 20 Mb/s (full duplex) Fast Ethernet 100 Mb/s (half duplex) 200 Mb/s (full duplex) |
| Tablica adresów MAC | 1K na urządzenie |
| Filtrowanie pakietów | Ethernet: 14,880 pps na port Fast Ethernet: 148,800 pps na port |
| Bufor RAM | 96 KB na urządzenie |
| Zasilanie | Zewnętrzny zasilacz 48V/1.25A |
| LED | Na jednostkę: Zasilanie/ PoE Max Na port: Aktywność/ Połączenie oraz prędkość Na port: Zasilanie / Status |
| Temperatura | Operacyjna: od 0 do 40 ˚C Przechowywania: od -10 do 70 ˚C |
| Wilgotność | Operacyjna: od 5% do 90% RH bez kondensacji |
| Pobór mocy | 63W maks. |
| Wymiary(SxGxW) | 6.8” x 3.9” x 1.1” |
| Inne | |
| Funkcje sieciowe | Auto MDI/MDIX |
| Certyfikaty | FCC Class B CE RoHS |
| Filtrowanie pakietów/ Szybkość przekierowania | Ethernet: 14,880 pps na port Fast Ethernet: 148,800 pps na port |
| PoE | do 15.4 W na port (porty 1-4) |
| Kable sieciowe | 10BASE-T: UTP CAT 3/4/5/5e (100 m max.) EIA/TIA-586 100-ohm STP (100 m max.) 100BASE-TX UTP CAT 5/5e (100 m max.) EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.) |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące Producenta |
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ warstwy | Warstwa L2 niezarządzalna |
| Porty RJ45 100 Mbit | 8 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af |
| Budżet PoE (W) | 52W |
| Liczba portów PoE | 8 |
| Obsługa pasywnego PoE | Tak |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Magistrala | 1.6 Gbps |
| Przepustowość portu stackującego | 40 Gb/s |
| Jumbo Frame | Tak |
| Tablica MAC | 1000 |
| Zarządzanie | Kontroler |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 63W |

