D-Link DGS‑1510‑52XMP
Opis
Gigabitowe stakowalne zarządzalne przełączniki Smart Seria DGS‑1510
Rodzina DGS-1510 to generacja zarządzalnych przełączników Smart z opcją 10G, dostępna z 16, 24, 48 portami 10/100/1000 Mbit/s i dodatkowymi portami światłowodowymi umożliwiającymi fizyczne stakowanie lub uplink. Model DGS-1510-28P z funkcją PoE oraz DGS-1510-28XMP to naturalny wybór dla firm planujących instalację telefonów IP, bezprzewodowych punktów dostępowych lub kamer IP, przeznaczonych do działania w ramach istniejącej infrastruktury informatycznej. Dostępność łączy o dużej przepustowości oraz obsługa PoE sprawia, że urządzenia z rodziny DGS-1510 idealnie spełniają wymogi firm sektora SME i SMB.
Wiersz poleceń CLI
Obsługuje standardowy i powszechnie używany interfejs wiersza poleceń do zarządzania systemem.
Fizyczne stakowanie
Fizyczne stakowanie do 6 jednostek w stos o łącznej liczbie 288 portów.
Porty 10G uplink
Dzięki portom SFP+ można łączyć się z innymi obszarami sieci z przepustowością 10G.
Wiele obrazów i plików konfiuracyjnych
Aktualizacje oprogramowania sprzętowego i testowanie konfiguracji bez jakiegokolwiek ryzyka utraty ustawień.
Trasy statyczne
Segregowanie ruchu L3 pomiędzy przełącznikami, bez względu na segemntację VLAN.
Ograniczona dożywotnia gwarancja
Zarejestruj się i ciesz się ograniczoną dożywotnią gwarancją od jednego z globalnych liderów w branży.
Seria DGS-1510 firmy D-Link to najnowszej generacji przełączniki Smart Managed z portami światłowodowymi 10G SFP + do fizycznego układania w stosy lub łącza uplink. Połączenie wysokiej przepustowości połączeń, standardu branżowego CLI i opcji PoE sprawia, że seria DGS-1510 jest idealna dla środowisk małych i średnich przedsiębiorstw.
W pełni wyposażone w zarządzanie ruchem w warstwie 3.
Rodzina urządzeń DGS-1510 ma zaawansowane opcje zarządzania siecią, dostępne przez Industry Standard CLI, Serial Port Console lub interfejs WWW, które wyposażają Twoją firmę w funkcje sieciowe, takie jak VLAN, protokół wielu protokołów (MSTP), agregację łączy (LACP) ), routingu statycznego, wielu obrazów oprogramowania i wielu plików konfiguracyjnych.
Dzięki zaawansowanym funkcjom zabezpieczeń, takim jak IGMP snooping, listy kontroli dostępu, zabezpieczenia portów i unikalny mechanizm D-Link Safeguard Engine, który chroni sieć przed złośliwymi atakami typu "odmowa usługi" spowodowanymi przez powódź, multicast i unicast, rodzina DGS-1510 jest wszechstronne rozwiązanie dla środowisk sieciowych w przedsiębiorstwach.
Światłowodowe porty Uplink
Rozbudowa sieci dostosowana do potrzeb każdej firmy jest możliwa dzięki światłowodowym portom uplink z możliwością zaawansowanego zarządzania i funkcjom bezpieczeństwa.
PoE
W skład rodziny przełączników DGS-1210 wchodzą przełączniki o dużym budżecie mocy PoE ułatwiające instalację telefonów IP, bezprzewodowych punktów dostępowych oraz kamer IP.
Darmowe oprogramowanie do projektowania i zarządzania siecią
Darmowy asystent sieci D-Link (DNA) wyświetla wszystkie podłączone urządzenia i przyspiesza konfigurację po raz pierwszy. Darmowy system zarządzania siecią D-View 7 ma licencję na 25 węzłów i 2 sondy oraz pełny dostęp do narzędzi do zarządzania. Opcjonalne licencje na aktualizację pozwalają na poszerzenie sieci i analizę.
Oszczędność energii
Przełączniki z rodziny DGS-1210 z technologią D-Link Green umożliwiają oszczędzanie energii bez wpływu na wydajność działania lub funkcjonalność.



| DGS-1510-52XMP/E | |
| Porty | |
| Port Standards & Functions | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, 802.3ae 10 GbE, IEEE 802.3x Flow Control for Full-Duplex Mode, Auto-negotiation |
| Number of Ports | 48 x 10/100/1000 Mbps PoE capable, 4 x 10G SFP+ |
| Network Cables | UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.); EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.) |
| Full/Half Duplex | Full/half-duplex for 10/100 Mbps and full-duplex for 1000 Mbps speed |
| Media Interface Exchange | Auto or configurable MDI/MDIX |
| Wydajność | |
| Switching Capacity | 176Gbps |
| Transmission Method | Store-and-forward |
| MAC Address Table | Up to 16,384 entries per device |
| MAC Address Update | Up to 512 static MAC entries, Enable/disable auto-learning of MAC addresses |
| Maximum 64 bytes Packet Forwarding Rate | 130.95Mpps |
| Packet Buffer Memory | 3MB per device |
| MTBF | 303,027 Hours |
| PoE | |
| PoE Standard | IEEE 802.3af, 802.3at |
| PoE Capable Ports | Ports 1 to 48: Up to 30 W |
| PoE Power Budget | Max. 370 W (740 W with DPS-700 RPS redundant power supply) |
| Wygląd | |
| Maximum Power Consumption | 486.9 W (PoE on) |
| Standby Power Consumption | 40.1 W |
| Smart Fan Quantity | 4 x smart fans |
| Acoustics | 55.4 dB(A) |
| Heat Dissipation | 1660.329 BTU/hr |
| Operation Temperature | 5 to 50 ̊C (23 to 122 ̊F) |
| Storage Temperature | -20 to 70 ̊C (-4 to 158 ̊F) |
| Dimensions | 440 x 308 x 44 mm |
| Weight | 5.41 kg |
| Diagnostic LEDs | Power/Stacking ID/Fan Error/PoE Push Button (per device), Link/Activity/Speed/PoE Mode (per 10/100/1000 Mbps port), Link/Activity/Speed (per SFP port), Link/Activity/Speed (per 10G SFP+ port) |
| Certifications | CE, FCC, C-Tick, VCCI, BSMI |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L2 Smart |
| Porty RJ45 1 Gbit | 42 |
| Porty SFP+ 10G | 4 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 370 W |
| Liczba portów PoE | 48 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Wentylator | Tak |
| Ilość kolejek | 8 |
| Magistrala | 176 Gbps |
| Stakowalny | Tak |
| Liczba urządzeń w stosie | 6 |
| Przepustowość portu stackującego | 40 Gb/s |
| Agregacja portów | 802.3ad |
| Tablica MAC | 16000 |
| IEEE 802.1X | Tak |
| VLAN | Tak |
| Liczba VLAN | 4096 |
| QoS | Tak |
| Zarządzanie | Kontroler |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 486.9 W (PoE on) |

