D-Link DGS-1100-05PDV2
Opis
Gigabitowe zarządzalne przełączniki Smart
- Proste zarządzanie warstwy 2
- Graficzny interfejs użytkownika w przeglądarce
- Opcjonalne zasilanie PoE z budżetem mocy do 370W
- Dożywotnia gwarancja Lifetime-Limited po rejestracji
Wiersz poleceń CLI przez Telnet
Obsługa kompaktowego interfejsu wiersza poleceń do konfiguracji i zarządzania systemem.
Trasy statyczne
Segregowanie ruchu L3 pomiędzy przełącznikami, bez względu na segemntację VLAN.
Interfejs Surveillance Mode
Łatwy w użyciu interfejs trybu Surveillance Mode firmy D-Link umożliwia natychmiastowe rozpoznanie topologii zainstalowanych kamer.
Gwarancja Limited Lifetime
Zarejestruj produkt, aby skorzystać z dożywotniej gwarancji Lifetime Limited
Prosty. Łatwo. Smart.
Rodzina przełączników DGS‑1100 to przystępne cenowo rozwiązanie dla firm z segmentu SOHO oraz SMB, jak też do wdrożeń w filiach biur, salach konferencyjnych dużych przedsiębiorstw, wszędzie tam, gdzie wymagane są podstawowe funkcje zarządzania.
Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika
Graficzny interfejs użytkownika DGS-1100 umożliwia łatwe zarządzanie funkcjami warstwy 2, takimi jak sieci VLAN, Spanning Tree Protocol (STP) i agregacją linków (statyczną). Z potężnymi funkcjami zabezpieczeń w postaci narzędzi IGMP snooping, Static MAC oraz Storm Control, przełączniki rodziny DGS-1100 to wszechstronne narzędzie dla środowisk wymagających nieskomplikowanego wdrożenia i łatwego rozwiązań konfiguracyjnych bez zbędnej złożoności.

Łatwe wdrożenie i zarządzanie
Bezpłatny system Network Assistant (DNA) D-Linka dostarcza informacji o wszystkich podłączonych urządzeniach i przyspiesza pierwszą konfigurację. Bezpłatny system zarządzania siecią D-View 7 jest dostarczany z licencją na 25 węzłów i 2 sondy oraz pełnym dostępem do narzędzi do zarządzania. Opcjonalna aktualizacja licencji umożliwia rozszerzenie sieci i możliwości analizy.

Łatwe rozwiązywanie problemów
Dzięki funkcjom wykrywania pętli i diagnostyce połączeń kablowych rodzina przełączników DGS-1100 skutecznie wspiera administratorów w rozwiązywaniu problemów z siecią. Funkcja wykrywania pętli wykrywa powstanie pętli na porcie i automatyczne go zamyka.
Natomiast diagnostyka połączeń kablowych umożliwia przetestowanie jakości kabli miedzianych, rozpoznanie rodzaju kabli oraz wykrycie błędów.

Oszczędność energii
D-Link Green technology enables the DGS-1100 Smart series to save power without sacrifices. The majority of the family utilises a fanless design, for silent and energy efficient operation. All are IEEE 802.3az compliant and feature Link Status detection and Time-Based PoE (excluding DGS-1100-05PD and DGS-1100-08P models).

Tryb Surveillance
Wybierz Tryb Surveillance w graficznym interfejsie użytkownika, aby skorzystać z łatwych w użyciu funkcji monitoringu, które także umożliwiają łatwe zarządzanie siecią monitoringu. Urządzenia tworzące system ochrony są automatycznie wykrywane i grupowane w dedykowanym Auto Surveillance VLAN, dzięki czemu ruch związany z monitoringiem jest zabezpieczony i jest przesyłany bez przeszkód.

Ponad 30 lat doświadczenia
Innowacyjne, kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw jak również użytkowników domowych.
Infolinia techniczna
Wykwalifikowane wsparcie lokalne w 16 krajach. Nasze zespoły wsparcia są gotowe, aby Ci pomóc.


| DGS-1100-05PD V2 | |
| Głowne | |
| Porty | 5x 10/100/1000 Mbp (porty 1i2 to porty PoE, port 5 jest PoE PD |
| Standard portów | IEEE 802.3 for Ethernet IEEE 802.3u for Fast Ethernet IEEE 802.3ab for Gigabit Ethernet IEEE 802.3z for Gigabit fiber |
| Wydajność | |
| Przepustowość przełączania | 10 Gbps |
| Maximum Packet Forwarding Rate | 7,44 Mbps |
| Tabela adresów MAC | 2k |
| Bufor pakietów | 1 Mbits |
| Pamięć FLASH | 2 MB |
| PoE | |
| Standard PoE | 802.3af |
| Porty PoE | Port 1 to 2 (15.4 W max. per PoE port) |
| Budżet PoE | 18 W with 802.3at / 8 W with 802.3af input power |
| Zużycie energii | |
| Max konsumpcja energii w trybie bezczynności | 1,46W |
| Max konsumpcja energii | 23.92 W (PoE włączone) 2.32 W (PoE wyłączone) |
| Wygląd i dane fizyczne | |
| Zasilanie | 802.3af/at PoE input only No power supply |
| MTBF | 2,346,941 hours |
| Akustyka | 0 dB(A) |
| Rozpraszanie ciepła | N/A |
| Waga | 0,38 kg |
| Wymiary | 150 x 97 x 28 mm |
| Wentylacja | Aktywna |
| Temperatura pracy | 0 to 40 °C |
| Temperatura przechowywania | -40 to 70 °C |
| Wilgotność pracy | 0% to 90% non-condensing |
| Wilgotność przechowywania | 5% to 95% non-condensing |
| EMI | FCC Class B, CE Class B, VCCI Class B, BSMI, CCC |
| Bezpieczeństwo | cUL, CE LVD, CB, BSMI, CCC |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Desktop |
| Typ warstwy | Warstwa L2 Smart |
| Porty RJ45 1 Gbit | 5 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 18W |
| Liczba portów PoE | 2 |
| Liczba portów PoE+ | 32 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Wentylator | Tak |
| Magistrala | 10 Gbps |
| Tablica MAC | 2000 |
| VLAN | Tak |
| Liczba VLAN | 4094 |
| QoS | Tak |
| Standard QoS | 802.1p |
| Zarządzanie | Web |

