D-Link DGS-1100-24V2/E
Opis
Gigabitowe zarządzalne przełączniki Smart
- Proste zarządzanie warstwy 2
- Graficzny interfejs użytkownika w przeglądarce
- Dożywotnia gwarancja Lifetime-Limited po rejestracji


Wiersz poleceń CLI przez Telnet
Obsługa kompaktowego interfejsu wiersza poleceń do konfiguracji i zarządzania systemem.
Trasy statyczne
Segregowanie ruchu L3 pomiędzy przełącznikami, bez względu na segemntację VLAN.


Interfejs Surveillance Mode
Łatwy w użyciu interfejs trybu Surveillance Mode firmy D-Link umożliwia natychmiastowe rozpoznanie topologii zainstalowanych kamer.
Gwarancja Limited Lifetime
Zarejestruj produkt, aby skorzystać z dożywotniej gwarancji Lifetime Limited
Prosto i łatwo - Smart.
Rodzina przełączników DGS-1100 to przystępne cenowo rozwiązanie dla firm z segmentu SOHO oraz SMB, jak też do wdrożeń w filiach biur, salach konferencyjnych dużych przedsiębiorstw, wszędzie tam, gdzie wymagane są podstawowe funkcje zarządzania.
Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika
Graficzny interfejs użytkownika DGS-1100 umożliwia łatwe zarządzanie funkcjami warstwy 2, takimi jak sieci VLAN, Spanning Tree Protocol (STP) i agregacją linków (statyczną). Z potężnymi funkcjami zabezpieczeń w postaci narzędzi IGMP snooping, Static MAC oraz Storm Control, przełączniki rodziny DGS-1100 to wszechstronne narzędzie dla środowisk wymagających nieskomplikowanego wdrożenia i łatwego rozwiązań konfiguracyjnych bez zbędnej złożoności.

Łatwe wdrożenie i zarządzanie
Bezpłatny system Network Assistant (DNA) D-Linka dostarcza informacji o wszystkich podłączonych urządzeniach i przyspiesza pierwszą konfigurację. Bezpłatny system zarządzania siecią D-View 7 jest dostarczany z licencją na 25 węzłów i 2 sondy oraz pełnym dostępem do narzędzi do zarządzania. Opcjonalna aktualizacja licencji umożliwia rozszerzenie sieci i możliwości analizy.

Łatwe rozwiązywanie problemów
Dzięki funkcjom wykrywania pętli i diagnostyce połączeń kablowych rodzina przełączników DGS-1100 skutecznie wspiera administratorów w rozwiązywaniu problemów z siecią. Funkcja wykrywania pętli wykrywa powstanie pętli na porcie i automatyczne go zamyka.
Natomiast diagnostyka połączeń kablowych umożliwia przetestowanie jakości kabli miedzianych, rozpoznanie rodzaju kabli oraz wykrycie błędów.

Oszczędność energii
D-Link Green technology enables the DGS-1100 Smart series to save power without sacrifices. The majority of the family utilises a fanless design, for silent and energy efficient operation. All are IEEE 802.3az compliant and feature Link Status detection and Time-Based PoE (excluding DGS-1100-05PD and DGS-1100-08P models).

Tryb Surveillance
Wybierz Tryb Surveillance w graficznym interfejsie użytkownika, aby skorzystać z łatwych w użyciu funkcji monitoringu, które także umożliwiają łatwe zarządzanie siecią monitoringu. Urządzenia tworzące system ochrony są automatycznie wykrywane i grupowane w dedykowanym Auto Surveillance VLAN, dzięki czemu ruch związany z monitoringiem jest zabezpieczony i jest przesyłany bez przeszkód.




| DGS-1100-24V2/E | |
| Główne | |
| Porty | 24x 10/100/1000 Mbps |
| Standard portów | IEEE 802.3 for Ethernet IEEE 802.3u for Fast Ethernet IEEE 802.3ab for Gigabit Ethernet IEEE 802.3z for Gigabit fiber Auto-negotiation Supports half/full-duplex (half at 10/100 Mbps, full at 1000Mbps) Auto MDI/MDIX IEEE 802.3x Flow Control Supports full-duplex mode IEEE 802.3az compliant |
| Wydajność | |
| Przepustowość przełączania | 48 Gbps |
| Maximum Packet Forwarding Rate | 35,71 Mpps |
| Tabela adresów MAC | 8k |
| Bufor pakietów | 4,1 Mbits |
| Pamięć FLASH | 16 MB |
| Zużycie energii | |
| Max konsumpcja energii w trybie bezczynności | 4,5 W |
| Max konsumpcja energii | 15,9 W |
| Wygląd i dane fizyczne | |
| Zasilanie | 100 to 240 V AC 50 to 60 Hz internal Power Adapter |
| MTBF | 424,762 hours |
| Akustyka | 0 dB(A) |
| Rozpraszanie ciepła | 54,3 BTU/hr |
| Waga | 1,32 kg |
| Wymiary | 280 × 180 × 44 mm |
| Wentylacja | Pasywna |
| Temperatura pracy | -5 to 50 °C (23 to 122 °F) |
| Temperatura przechowywania | -40 to 70 °C (-40 to 158 °F) |
| Wilgotność pracy | 0% to 95% non-condensing |
| Wilgotność przechowywania | 0% to 95% non-condensing |
| EMI | FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A,C-Tick, BSMI, CCC |
| Bezpieczeństwo | cUL, CE LVD, CB, BSMI, CCC |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Desktop/Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L2 Smart |
| Porty RJ45 1 Gbit | 24 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Auto uplink | Tak |
| Magistrala | 48 Gbps |
| Jumbo Frame | Tak |
| Port mirroring | Tak |
| Port trunking | Tak |
| Tablica MAC | 8000 |
| DHCP klient/serwer | Klient |
| IEEE 802.1X | Tak |
| Zarządzanie | Web |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 15,9 W |

