D-Link DGS-1100-26MPV2/E
Opis
Gigabitowe zarządzalne przełączniki Smart
- Proste zarządzanie warstwy 2
- Graficzny interfejs użytkownika w przeglądarce
- Opcjonalne zasilanie PoE z budżetem mocy do 370W
- Dożywotnia gwarancja Lifetime-Limited po rejestracji
Wiersz poleceń CLI przez Telnet
Obsługa kompaktowego interfejsu wiersza poleceń do konfiguracji i zarządzania systemem.
Trasy statyczne
Segregowanie ruchu L3 pomiędzy przełącznikami, bez względu na segemntację VLAN.
Interfejs Surveillance Mode
Łatwy w użyciu interfejs trybu Surveillance Mode firmy D-Link umożliwia natychmiastowe rozpoznanie topologii zainstalowanych kamer.
Gwarancja Limited Lifetime
Zarejestruj produkt, aby skorzystać z dożywotniej gwarancji Lifetime Limited
Prosty. Łatwo. Smart.
Rodzina przełączników DGS-1100 to przystępne cenowo rozwiązanie dla firm z segmentu SOHO oraz SMB, jak też do wdrożeń w filiach biur, salach konferencyjnych dużych przedsiębiorstw, wszędzie tam, gdzie wymagane są podstawowe funkcje zarządzania.
Intuicyjny graficzny interfejs użytkownika
Graficzny interfejs użytkownika DGS-1100 umożliwia łatwe zarządzanie funkcjami warstwy 2, takimi jak sieci VLAN, Spanning Tree Protocol (STP) i agregacją linków (statyczną). Z potężnymi funkcjami zabezpieczeń w postaci narzędzi IGMP snooping, Static MAC oraz Storm Control, przełączniki rodziny DGS-1100 to wszechstronne narzędzie dla środowisk wymagających nieskomplikowanego wdrożenia i łatwego rozwiązań konfiguracyjnych bez zbędnej złożoności.

Łatwe wdrożenie i zarządzanie
Bezpłatny system Network Assistant (DNA) D-Linka dostarcza informacji o wszystkich podłączonych urządzeniach i przyspiesza pierwszą konfigurację. Bezpłatny system zarządzania siecią D-View 7 jest dostarczany z licencją na 25 węzłów i 2 sondy oraz pełnym dostępem do narzędzi do zarządzania. Opcjonalna aktualizacja licencji umożliwia rozszerzenie sieci i możliwości analizy.

Budżet mocy do 370W
W skład rodziny przełączników DGS-1100 wchodzą przełączniki o dużym budżecie mocy PoE ułatwiające instalację telefonów IP, bezprzewodowych punktów dostępowych oraz kamer IP.

Łatwe rozwiązywanie problemów
Dzięki funkcjom wykrywania pętli i diagnostyce połączeń kablowych rodzina przełączników DGS-1100 skutecznie wspiera administratorów w rozwiązywaniu problemów z siecią. Funkcja wykrywania pętli wykrywa powstanie pętli na porcie i automatyczne go zamyka.
Natomiast diagnostyka połączeń kablowych umożliwia przetestowanie jakości kabli miedzianych, rozpoznanie rodzaju kabli oraz wykrycie błędów.

Oszczędność energii
Technologia D-Link Green umożliwia serii DGS-1100 Smart oszczędzanie energii bez poświęceń. Większość urządzeń tej serii posiada konstrukcję bewentylatorową, co zapewnia cichą i energooszczędną pracę. Wszystkie są zgodne ze standardem IEEE 802.3az i wyposażone w wykrywanie stanu łącza.

Tryb monitorowania
Wybierz Tryb Surveillance w graficznym interfejsie użytkownika, aby skorzystać z łatwych w użyciu funkcji monitoringu, które także umożliwiają łatwe zarządzanie siecią monitoringu. Urządzenia tworzące system ochrony są automatycznie wykrywane i grupowane w dedykowanym Auto Surveillance VLAN, dzięki czemu ruch związany z monitoringiem jest zabezpieczony i jest przesyłany bez przeszkód.

Ponad 30 lat doświadczenia
Innowacyjne, kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw jak również użytkowników domowych.
Infolinia techniczna
Wykwalifikowane wsparcie lokalne w 16 krajach. Nasze zespoły wsparcia są gotowe, aby Ci pomóc.



| DGS-1100-26MPv2/E | |
| Głowne | |
| Porty | 24x 10/100/1000 Mbps (PoE) 2x Combo GE/SFP |
| Standard portów | IEEE 802.3 for Ethernet IEEE 802.3u for Fast Ethernet IEEE 802.3ab for Gigabit Ethernet IEEE 802.3af/at IEEE 802.3az compliant Auto-negotiation Auto MDI/MDIX IEEE 802.3x Flow Control supports full-duplex mode Supports half/ful-duplex |
| Wydajność | |
| Przepustowość przełączania | 52 Gbps |
| Maximum Packet Forwarding Rate | 38.69 Mbps |
| Tabela adresów MAC | 8k |
| Bufor pakietów | 4,1 Mbits |
| Pamięć FLASH | 16 MB |
| PoE | |
| Standard PoE | IEEE 802.3af/at |
| Porty PoE | 1-24 |
| Budżet PoE | 370 W |
| Zużycie energii | |
| Max konsumpcja energii w trybie bezczynności | 15,2W |
| Max konsumpcja energii | 454.1W (PoE on) 26.5 W (PoE off) |
| Wygląd i dane fizyczne | |
| Zasilanie | 100 to 240 V AC 50 to 60 Hz Internal Power Adapter |
| MTBF | 317,777 hours |
| Akustyka | 50,5 dB(A) (wysoka prędkość) 35,2 dB(A) (niska prędkość) |
| Rozpraszanie ciepła | 287,0 BTU/hr |
| Waga | 2,8 kg |
| Wymiary | 440 × 208 × 44 mm |
| Wentylacja | Wentylator |
| Temperatura pracy | -10 to 50 °C (14 to 122 °F) |
| Temperatura przechowywania | -40 to 70 °C (-40 to 158 °F) |
| Wilgotność pracy | 0% to 90% non-condensing |
| Wilgotność przechowywania | 0% to 95% non-condensing |
| EMI | FCC Class A, CE Class A, VCCI Class A, C-Tick, BSMI, CCC |
| Bezpieczeństwo | cUL, CE LVD, CB |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L2 Smart |
| Porty RJ45 1 Gbit | 24 |
| Porty SFP / Combo | 2 |
| Porty SFP / Combo - Uwagi | COMBO |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 370W |
| Liczba portów PoE | 24 |
| Liczba portów PoE+ | 24 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Wentylator | Tak |
| Magistrala | 52 Gbps |
| Jumbo Frame | Tak |
| Port mirroring | Tak |
| Agregacja portów | 802.3ad |
| Tablica MAC | 8000 |
| DHCP klient/serwer | Klient |
| IEEE 802.1X | Tak |
| VLAN | Tak |
| Liczba VLAN | 128 |
| QoS | Tak |
| Standard QoS | 802.1p |
| ACL | Tak |
| Typ ACL | MAC |
| Zarządzanie | Web |

