D-Link DGS-1210-08P/E
Opis
Gigabitowe zarządzalne przełączniki Smart
- Zarządzanie i zabezpieczenia warstwy 2
- Graficzny interfejs użytkownika w przeglądarce
- Opcja PoE z budżetem mocy do 193W
- Podwójne pliki konfiguracyjne
- Dożywotnia gwarancja Lifetime-Limited po rejestracji

Podwójne pliki konfiguracyjne
Możliwość przeprowadzania testów bez ryzyka.

Interfejs Surveillance Mode
Łatwy w użyciu interfejs trybu Surveillance Mode firmy D-Link umożliwia natychmiastowe rozpoznanie topologii zainstalowanych kamer.

Światłowodowe porty uplink
Idealne do połączenia rozproszonych urządzeń przy zachowaniu gigabitowej przepustowości.

Gwarancja Limited Lifetime
Zarejestruj produkt, aby skorzystać z dożywotniej gwarancji Lifetime Limited
Duży budżet mocy PoE oraz rozbudowane funkcje warstwy drugiej sprawiają, że przełączniki rodziny DGS-1210 to elastyczne i efektywne kosztowo rozwiązanie umożliwiające rozbudowę każdej firmowej sieci.
Wyjątkowe funkcje warstwy 2
Przełączniki rodziny DGS-1210 oferują kompletny zestaw funkcji warstwy 2, obejmujący IGMP Snooping, Port Mirroring, Spanning Tree oraz Link Aggregation Control Protocol (LACP). Funkcja Flow Control IEEE 802.3x umożliwia bezpośrednie połączenia serwerów z przełącznikami, co przekłada się na szybkie i stabilne transfery danych. Z szybkością przesyłania wynoszącą 2000 Mbit/s w pełnym dupleksie, gigabitowe porty umożliwiają bardzo szybkie przesyłanie danych do serwerów przy minimalnych stratach. Funkcje utrzymywania sieci obejmują narzędzia Loopback Detection oraz Diagnostykę Połączeń Kablowych. Loopback Detection automatycznie wykrywa pętle i zamyka zainfekowane porty. Diagnostyka Połączeń Kablowych, zaprojektowana głównie dla administratorów i przedstawicieli działów obsługi klienta, pomaga zdiagnozować jakość kabla i określić rodzaj błędu.

Światłowodowe porty Uplink
Rozbudowa sieci dostosowana do potrzeb każdej firmy jest możliwa dzięki światłowodowym portom uplink z możliwością zaawansowanego zarządzania i funkcjom bezpieczeństwa.

POE
W skład rodziny przełączników DGS-1210 wchodzą przełączniki o dużym budżecie mocy PoE ułatwiające instalację telefonów IP, bezprzewodowych punktów dostępowych oraz kamer IP.

D-View 7: bezpłatny system do projektowania i zarządzania siecią
Bezpłatny system Network Assistant (DNA) D-Linka dostarcza informacji o wszystkich podłączonych urządzeniach i przyspiesza pierwszą konfigurację. Bezpłatny system zarządzania siecią D-View 7 jest dostarczany z licencją na 25 węzłów i 2 sondy oraz pełnym dostępem do narzędzi do zarządzania. Opcjonalna aktualizacja licencji umożliwia rozszerzenie sieci i możliwości analizy.

Oszczędność energii
Przełączniki z rodziny DGS-1210 z technologią D-Link Green umożliwiają oszczędzanie energii bez wpływu na wydajność działania lub funkcjonalność.

Tryb Surveillance
Wybierz Tryb Surveillance w graficznym interfejsie użytkownika, aby skorzystać z łatwych w użyciu funkcji monitoringu, które także umożliwiają łatwe zarządzanie siecią monitoringu. Urządzenia tworzące system ochrony są automatycznie wykrywane i grupowane w dedykowanym Auto Surveillance VLAN, dzięki czemu ruch związany z monitoringiem jest zabezpieczony i jest przesyłany bez przeszkód.


Ponad 30 lat doświadczenia
Innowacyjne, kompleksowe rozwiązania dla małych i średnich przedsiębiorstw jak również użytkowników domowych.

Porozmawiajmy
Wykwalifikowane wsparcie lokalne w 16 krajach. Nasze zespoły wsparcia są gotowe, aby Ci pomóc.



| DGS-1210-08P/E | |
| Główne | |
| Porty | 8x 10/100/1000 Mbp PoE RJ45 2 x 100/1000 Mbps SFP |
| Standard portów | IEEE 802.3 10BASE-T Ethernet, IEEE 802.3u 100BASE-TX Fast Ethernet, IEEE 802.3ab 1000BASE-T Gigabit Ethernet, IEEE 802.3x Flow Control for Full-Duplex Mode, IEEE 802.3af compliance, IEEE 802.3at compliance, Auto-negotiation |
| Okablowanie | UTP Cat. 5, Cat. 5e (100 m max.) EIA/TIA-568 100-ohm STP (100 m max.) |
| Tryb dupleksu | Full/Half-duplex for 10/100 Mbps Full-duplex for 1000 Mbps |
| Wymiana interfejsu multimedialnego | Auto or configurable MDI/MDIX |
| Wydajność | |
| Przepustowość przełączania | 20 Gbps |
| Metoda transmisji | Store-and-forward |
| Tabela adresów MAC | 8k |
| Statyczne adresy MAC | 256 |
| Maximum 64 Byte Packet Forwarding Rate | 14,9 Mbps |
| Bufor pakietów | 4,1 Mbits |
| PoE | |
| Standard PoE | IEEE 802.3af and IEEE 802.3at |
| Liczba portów PoE | 8 |
| Budżet PoE | 65 W |
| Wygląd i dane fizyczne | |
| Zasilanie | 54.0 V DC external power adapter |
| Max konsumpcja energii | PoE on: 80,6 W PoE off: 7,5W |
| Max konsumpcja energii w trybie bezczynności | 2,5W W |
| Akustyka | 0 dB(A) |
| Rozpraszanie ciepła | 275,04 BTU/hr |
| Temperatura pracy | -5 to 50 °C |
| Temperatura przechowywania | -20 to 70 °C |
| Wilgotność pracy | 0% to 95% relative humidity |
| Wilgotność przechowywania | 0% to 95% relative humidity |
| Wymiary | 280 × 126 × 44 mm |
| Waga | 0,95 kg |
| MTBF | 729,258 hours |
| Bezpieczeństwo | CE Class A, cUL, CE LVD |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L2 Smart |
| Porty RJ45 1 Gbit | 8 |
| Porty SFP / Combo | 2 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 65 W |
| Liczba portów PoE | 8 |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Magistrala | 20 Gbps |
| Jumbo Frame | Tak |
| Port mirroring | Tak |
| Agregacja portów | 802.3ad |
| Tablica MAC | 8000 |
| DHCP klient/serwer | Klient/serwer |
| IEEE 802.1X | Tak |
| VLAN | Tak |
| Liczba VLAN | 256 |
| QoS | Tak |
| Standard QoS | 802.1p |
| ACL | Tak |
| Redundantne zasilanie | Nie |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 80,6 W |

