D-Link DIS-100E-8W
Opis
Przełącznik przemysłowy niezarządzalny
- 8 portów 10/100Base-T(X)
- łatwa instalacja
- wytrzymałość na ekstremalne temperatury
- certyfikacja poświadczająca odporność na wibracje, wstrząsy, upadek oraz EMC
Funkcje

Instalacja bez konfiguracji
Podłącz i korzystaj. DIS-100E-5W - niezastąpiony w transmisji danych.

Połączenia Fast Ethernet
8 portów 10/100Base-T(X)

Jakość. Potwierdzona
Certyfikaty poświadczające odporność na wibrację, wstrząsy, upadek oraz kompatybilność elektromagnetyczną umożliwiają nieprzerwaną pracę przełączników w trudnych środowiskach.

Odporność na ekstremalne temperatury
Pracuje w skrajnie trudnych warunkach przemysłowych, w zakresie temperatur od -40°C do +75°C. Nawet przy temperaturze -40°C, przełączniki są gotowe do pracy, dzięki funkcji zimnego startu.

Niezwykle wytrzymałe
Potwierdzeniem niezawodności przełączników jest standardowa 5-letnia gwarancja.

Szybkie wdrożenie
Przełączniki przystosowano do szybkiego i sprawnego montażu, dzięki specjalnym zatrzaskom do szyn DIN. Opcjonalnie przełączniki mogą zostać zamontowane na ścianie.

Chłodzenie pasywne
Wytrzymała obudowa została zoptymalizowana pod kątem przekazywania ciepła. Ponieważ w jej wnętrzu nie ma ruchomych części, czas przestoju jest zminimalizowany ze względu na brak konieczności wykonywania czynności konserwacyjnych.

Niewielkie wymiary
Z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Wymiary przełącznika: 109.2 x 29.1 x 89.4 mm.


| DIS-100E-8W | |
| Głowne | |
| Porty | 8 x 10/100BaseT(X) ports |
| Tryb pracy | Store and forward, L2 wire-speed/non-blocking switching engine |
| Tabela adres | 1K |
| Kontrola przepływu | IEEE 802.3x (Full Duplex) and Back-Pressure(Half Duplex) |
| powiadomienia o awarii | Power alarm relay output |
| Przełączniki | Włącz / wyłącz ochronę przed burzą rozgłoszeniową Włącz / wyłącz alarm zasilania |
| Porty RJ45 | |
| Prędkość | 10/100 Mbps |
| MDI/MDIX Auto-Crossover | Support straight or cross wired cables |
| Autonegocjacja | 10/100 Mbps speed auto-negotiation; Full and half duplex |
| Zasilanie | |
| Zasilanie wejściowe | Nadmiarowe zaciski wejściowe, Zabezpieczenie przed prądem wstecznym |
| Zakres napięcia wejściowego | 12-58 VDC |
| Zużycie energii | stand-by: 1,41W max: 1,64W |
| Kompatybilne zasilacze | DIS-H30-24, DIS-H60-24, DIS-N240-48, DIS-N480-48 |
| Wskaźniki | |
| Stan zasilania | Wskazanie stanu poboru mocy |
| Porty ethernet | Link & Speed |
| Środowisko i certyfikaty | |
| Temperatura pracy | -40 to +75°C |
| Temperatura przechowywania | -40 to +85 °C |
| Wilgotność | 5 to 95% RH |
| Wibracjie i wstrząsoodporność | Vibration: IEC60068-2-6; Shock: IEC60068-2-27; Free Fall: IEC60068-2-32 |
| Certyfikaty | UL 60950-1, CE, FCC |
| Bezpieczeństwo elektryczne | CSA C22, CE |
| EMC | FCC Part 15, CISPR 22 (EN55022) Class A, EN 61000-4-2, -3, -4, -5, -6 (Level 3) |
| RoHS & WEEE | RoHS (Pb free) and WEEE compliant |
| MTBF | >25 lat |
| Mechaniczny | |
| Stopień chrony | IP30 |
| Wymiary | 117.8 x 39 x 96.9 mm |
| Waga | 405g |
| Opcje instalacji | DIN-Rail mounting, Wall mounting |
Dane techniczne
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Typ obudowy | Desktop |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ warstwy | Warstwa L2 niezarządzalna |
| Porty RJ45 100 Mbit | 8 |
| Porty RJ45 1 Gbit | 6 |
| Liczba portów PoE+ | 32 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Magistrala | 1 Gbps |
| Tablica MAC | 1000 |
| Zarządzanie | Web, Kontroler |

