D-Link DIS-100G-5SW
Opis
Przełącznik przemysłowy niezarządzalny PoE z portem SFP
- 4 porty 100/1000 Base-T , 1 port 100/1000 Base-X SFP
- łatwa instalacja
- wytrzymałość na ekstremalne temperatury
- certyfikacja poświadczająca odporność na wibracje, wstrząsy, upadek oraz EMC
Funkcje
Instalacja bez konfiguracji
Podłącz i korzystaj. DIS-100G-5SW - niezastąpiony w transmisji danych.
Połączenia gigabitowe
Wyposażony w 4 porty 100/1000 Base-T i port 100/1000 Base-T SFP.
Jakość. Potwierdzona
Certyfikaty poświadczające odporność na wibrację, wstrząsy, upadek, NEMA‑TS2 Section 2, oraz kompatybilność elektromagnetyczną umożliwiają nieprzerwaną pracę przełączników w trudnych środowiskach.
Odporność na ekstremalne temperatury
Pracuje w skrajnie trudnych warunkach przemysłowych, w zakresie temperatur od -40°C do +75°C. Nawet przy temperaturze -40°C, przełączniki są gotowe do pracy, dzięki funkcji zimnego startu.
Niezwykle wytrzymałe
Potwierdzeniem niezawodności przełączników jest standardowa 5-letnia gwarancja.
Szybkie wdrożenie
Przełączniki przystosowano do szybkiego i sprawnego montażu, dzięki specjalnym zatrzaskom do szyn DIN. Opcjonalnie przełączniki mogą zostać zamontowane na ścianie.
Chłodzenie pasywne
Wytrzymała obudowa została zoptymalizowana pod kątem przekazywania ciepła. Ponieważ w jej wnętrzu nie ma ruchomych części, czas przestoju jest zminimalizowany ze względu na brak konieczności wykonywania czynności konserwacyjnych.
Niewielkie wymiary
Z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Wymiary przełącznika: 112.2 x 29.1 x 89.4 mm.


| DIS-100G-5SW | |
| Głowne | |
| Porty | 4 x 100/1000BaseT ports 1 x 100/1000BaseSFP slots |
| Tryb pracy | Store and forward, L2 wire-speed/non-blocking switching engine |
| Tabela adres | 2K |
| Jumbo frames | 9K Bytes |
| Kontrola przepływu | IEEE 802.3x (Full Duplex) and Back-Pressure(Half Duplex) |
| QoS | IEEE 802.1p, 4 queues per port |
| Traffic Shaper | Port-based Port shaping |
| Kontrola burz | Multicast/Broadcast/Flooding Storm Control per system basis enable/disable |
| Porty RJ45 | |
| Prędkość | Speed 10/100/1000 Mbps |
| MDI/MDIX Auto-Crossover | Support straight or cross wired cables |
| Autonegocjacja | 10/100/1000 Mbps speed auto-negotiation; Full and half duplex |
| Porty SFP/SFP+ | |
| Wspierane typy portów | SFP (pluggable) Ports 100/1000BaseSFP slot Support 100FX SFP transceiver Support 100/1000BaseT SFP transceiver |
| Złącze portu światłowodowego | LC |
| Zasilanie | |
| Zasilanie wejściowe | Redundant Input Terminals Reverse power protection |
| Zakres napięcia wejściowego | 12-58 VDC |
| Zużycie energii | 2.74W @ 12VDC, 3.57W @ 48VDC |
| Kompatybilne zasilacze | DIS-H30-24, DIS-H60-24,DIS-N240-48, DIS-N480-48 |
| Wskaźniki | |
| Stan zasilania | Wskazanie stanu poboru mocy |
| Porty ethernet | Link & Speed |
| Środowisko i certyfikaty | |
| Temperatura pracy | -40 to +75°C |
| Temperatura przechowywania | -40 to +85 °C |
| Wilgotność | 5 to 95% RH |
| Wibracjie i wstrząsoodporność | Vibration: IEC60068-2-6; Shock: IEC60068-2-27; Free Fall: IEC60068-2-32 |
| Certyfikaty | UL/CE/FCC, NEMA-TS2, EN50121-4 compliant |
| Bezpieczeństwo | UL 60950-1 |
| EMI / EMC / EMS | 47 CFR FCC Part 15 Subpart B (Class A), ICES-003 Issue 6 (Class A) FCC Part 15, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61000-4-2, -3, -4, -5, -6 (Level 3) |
| RoHS & WEEE | RoHS (Pb free) and WEEE compliant |
| MTBF | >25 lat |
| Mechaniczny | |
| Stopień chrony | IP30 |
| Wymiary | 112.2 x 29.1 x 89.4 mm |
| Waga | 0.295 kg |
| Opcje instalacji | DIN-Rail mounting, Wall mounting |
Dane techniczne
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Typ obudowy | Desktop |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ warstwy | Warstwa L2 niezarządzalna |
| Porty RJ45 1 Gbit | 4 |
| Porty SFP / Combo | 1 |
| Liczba portów PoE+ | 32 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Jumbo Frame | Tak |
| Tablica MAC | 2000 |
| Zarządzanie | Web, Kontroler |

