D-Link DIS-200G-12PS
Opis
Przełącznik przemysłowy zarządzalny Smart PoE
- 8 portów 10/100/1000Base-T PoE+, 2 porty 10/100/1000Base-T, 2 porty SFP
- port konsoli RJ-45
- intuicyjny panel zarządzania
- odporność na ekstermalne temperatury
- certyfikacja poświadczająca odporność na wibrację, wstrząsy, upadek oraz EMC
Funkcje
Intuicyjne zarządzanie
Dzięki interfejsom zarządzania, w tym standardowemu w branży interfejsowi CLI oraz interfejsowi Web, seria DIS-200G jest niezwykle łatwa w zarządzaniu.
Połączenia gigabitowe PoE oraz porty SFP
8 portów 10/100/1000Base-T PoE, 2 porty 10/100/1000Base-T oraz 2 porty SFP dla różnych urządzeń i schematów sieciowych.
Oficjalna certyfikacja
Certyfikaty w zakresie ochrony przed wibracjami, wstrząsami, swobodnym upadkiem, elektromagnetyzmem i przepięciami 6 kV na wszystkich portach miedzianych w celu maksymalizacji czasu nieprzerwanej pracy sieci w trudnych warunkach.
Odporność na ekstremalne temperatury
Pracuje w skrajnie trudnych warunkach przemysłowych, w zakresie temperatur od -40°C do +65°C.
Obsługa PoE
Zaprojektowany, aby jednocześnie dostarczać zasilanie (240 W) i dane do podłączonych urządzeń, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych przewodów oraz zasilaczy.
Nadmiarowość i niezawodność
Funkcja ERPS quick failover recovery dla topologii pierścienia, zapewnia minimalny czas przestoju i zapobiega utracie danych w krytycznych momentach.
Niezwykle wytrzymałe
Potwierdzeniem niezawodności przełączników jest standardowa 5-letnia gwarancja.
Stworzony dla systemów monitoringu
Obsługa Auto-Surveillance VLAN (ASV), automatyczne wykrywanie kamer monitoringu wizyjnego i umieszczanie ich w dedykowanej sieci VLAN, zwiększając bezpieczeństwo transmisji danych i nadając wyższy priorytet ruchu.
Chłodzenie pasywne
Wytrzymała obudowa została zoptymalizowana pod kątem przekazywania ciepła. Ponieważ w jej wnętrzu nie ma ruchomych części, czas przestoju jest zminimalizowany ze względu na brak konieczności wykonywania czynności konserwacyjnych.
Szybkie wdrożenie
Przełączniki przystosowano do szybkiego i sprawnego montażu, dzięki specjalnym zatrzaskom do szyn DIN. Opcjonalnie przełączniki mogą zostać zamontowane na ścianie.
Niewielkie wymiary
Z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Wymiary przełącznika: 48 x 210 x 171.2 mm.


| DIS-200G-12PS | |
| Głowne | |
| Wersja | A1 |
| Porty | 8 x 10/100/1000BASE-T PoE ports 2 x 10/100/1000BASE-T ports 2 x SFP ports 1 x RJ-45 Console port |
| Funkcje portów | IEEE 802.3 for Ethernet IEEE 802.3u for Fast Ethernet IEEE 802.3ab for Gigabit Ethernet IEEE 802.3z for Gigabit fiber IEEE 802.3af/at Power over Ethernet (DIS-200G-12PS/DIS-200G-12PSW) IEEE 802.3az-compliant |
| Media Interface Exchange | Auto-MDI/MDIX adjustment for all twisted pair ports |
| Wydajność | |
| Zdolność przełączania | 24 Gbps |
| Maximum Forwarding Rate | 17.85 Mpps |
| Tabela MAC | up to 8K |
| Metoda transmisji | Store-and-forward |
| PoE | |
| Standard PoE | IEEE 802.3af/at |
| Porty obsługujące PoE | Ports 1 to 8 |
| Budżet PoE | 240W |
| Fizyczne | |
| Diody LED | SYS ALM PWR1/2/3 Link/Activity/Speed PoE status PoE budget |
| Zakres napięcia wejściowego | 48 to 54 V DC terminal block dual input 54 V DC 4-pin DIN single power input |
| Zużycie energii | Maximum: 260 W (PoE on) Maximum: 10.8 W (PoE off) Standby: 7.02 W |
| Przekaźnik alarmu | 1 A at 24 V |
| Odprowadzanie ciepła | 887.16 BTU/hr (PoE on) 36.85 BTU/hr (PoE off) |
| Waga | 1.76 kg |
| Wymiary | 210 x 171.2 x 48 mm |
| Wentylatory | Bezwentylatorowy |
| Temperatura pracy | -40 to 65 °C (-40 to 149 °F) |
| Temperatura przechowywania | -40 to 85 °C (-40 to 185 °F) |
| Wilgotność operacyjna | 5 to 95% RH, non-condensing |
| Wilgotność przechowywania | 5 to 95% RH, non-condensing |
| Materiał | IP30-rated metal casing |
| Opcje instalacji | DIN rail/wall/rack mountable |
| MTBF | 213,112 hours |
| Certyfikaty | CE, FCC, BSMI |
| Bezpieczeństwo | UL 60950-1 |
| EMI | CISPR 22, FCC Part 15B Class A |
| EMS | EN 61000-4-2 ESD EN 61000-4-3 RS EN 61000-4-4 EFT EN 61000-4-5 EN 61000-4-6 CS EN 61000-4-8 |
| Testy środowiskowe | IEC 60068-2-27 Shock IEC 60068-2-32 Freefall IEC 60068-2-6 Vibration |
Dane techniczne
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Typ obudowy | Desktop |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ warstwy | Warstwa L2 zarządzalna |
| Porty RJ45 1 Gbit | 8 |
| Porty SFP / Combo | 2 |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Magistrala | 24 Gbps |
| Tablica MAC | 8000 |
| Zarządzanie | Web, Telnet |

