D-Link DIS-300G-14PSW
Opis
Przełącznik przemysłowy zarządzalny z portami SFP
- 8 x 100/1000BaseT PoE ports, 2 x 100/1000BaseT ports, 4 x 100/1000BaseSFP slots
- Budżet mocy PoE 240 W.
- Duża dostępność
- Łatwe do kontrolowania interfejsy zarządzania i zabezpieczenia
- Wytrzymuje ekstremalne temperatury
- Certyfikowany na wibracje, uderzenia, swobodny upadek, NEMA - TS2 sekcja 2, EMC
Funkcje
Mnogość opcji konfiguracji
DIS-300G-14PSW to niezwykle łatwy w obsłudze i zarządzaniu przełącznik, który zapewnia bezpieczeństwo sieci. W zależności od stopnia zaawansowania użytkownicy mają do dyspozycji konsolę CLI lub panel w przeglądarce.
Połączenia gigabitowe
8 portów 100/1000 Base-T PoE, 2 porty 100/1000 Base-T, 4 porty 100/1000 Base-T SFP.
Jakość. Potwierdzona
Certyfikaty poświadczające odporność na wibrację, wstrząsy, upadek, NEMA‑TS2 Section 2, oraz kompatybilność elektromagnetyczną umożliwiają nieprzerwaną pracę przełączników w trudnych środowiskach.
Odporność na ekstremalne temperatury
Pracuje w skrajnie trudnych warunkach przemysłowych, w zakresie temperatur od -40°C do +75°C. Nawet przy temperaturze -40°C, przełączniki są gotowe do pracy, dzięki funkcji zimnego startu.
Niezwykle wytrzymałe
Potwierdzeniem niezawodności przełączników jest standardowa 5-letnia gwarancja.
Wysoka dostępność
Szybkie przywracanie połączeń w sieci ogranicza czas przestoju w wymianie danych poniżej 20ms, opcjonalnie dostępny PROFINET.
Obsługa PoE
Zaprojektowany, aby jednocześnie dostarczać zasilanie (240 W) i dane do podłączonych urządzeń, eliminując potrzebę stosowania dodatkowych przewodów oraz zasilaczy.
Szybkie wdrożenie
Przełączniki przystosowano do szybkiego i sprawnego montażu, dzięki specjalnym zatrzaskom do szyn DIN. Opcjonalnie przełączniki mogą zostać zamontowane na ścianie.
Chłodzenie pasywne
Wytrzymała obudowa została zoptymalizowana pod kątem przekazywania ciepła. Ponieważ w jej wnętrzu nie ma ruchomych części, czas przestoju jest zminimalizowany ze względu na brak konieczności wykonywania czynności konserwacyjnych.
Niewielkie wymiary
Z myślą o efektywnym wykorzystaniu przestrzeni. Wymiary przełącznika: 77 x 154 x 128 mm.


| DIS-300G-14PSW | |
| Głowne | |
| Porty | 8 x 100/1000BaseT PoE ports 2 x 100/1000BaseT ports 4 x 100/1000BaseSFP slots |
| Tryb pracy | Store and forward, L2 wire-speed/non-blocking switching engine |
| Tabela MAC | 8K |
| Jumbo frame | 9K |
| Porty RJ45 | |
| Prędkość | 10/100/1000 Mbps |
| MDI/MDIX Auto-Crossover | Support straight or cross wired cables |
| Autonegocjacja | 10/100/1000 Mbps speed auto-negotiation; Full and half duplex |
| PoE | |
| Standard PoE | 802.3af, 802.3at, 60W (DIS-300G-14PSW port 1 and 2 only) |
| Budżet PoE | 240W |
| Porty SFP/SFP+ | |
| Wspierane porty SFP | SFP (pluggable) Ports 100/1000BaseSFP slot Support 100FX SFP transceiver Support 100/1000BaseT SFP transceiver |
| Złącze portu światłowodowego | LC |
| Optymalny kabel światłowodowy | Typical 50 or 62.5/125 μm for multimode (mm); Typical 8 or 9/125 μm for single mode (sm) |
| Redundancja sieci | |
| Pierścienie szybkiego przełączania awaryjnego | Link loss recovery < 20ms |
| Spanning Tree Protocol | IEEE 802.1D STP, IEEE 802.1w RSTP, IEEE 802.1s MSTP |
| IEEE 802.3ad Port Trunk with LACP | Static trunk or Dynamic via LACP (Link Aggregation Control Protocol) |
| Bridge, Virtual Local Area Networks (VLANs) & Protocols | |
| Flow Control | IEEE 802.3x (Full Duplex) and Back-Pressure(Half Duplex) |
| Max VLANs | 1024 |
| VLAN Types | Port-based VLANs; MAC-based VLANs; IP Subnet-based VLANs Protocol-based VLANs IEEE 802.1Q tag-based VLANs RADIUS-assigned VLAN IEEE 802.1ad Double Tagging (Q in Q) |
| Multicast Protocols | IGMP v1/v2/v3 with up to 255 multicast groups IGMP snooping and querying Immediate leave and leave proxy Throttling and filtering |
| LLDP | IEEE 802.1ab Link layer Discovery Protocol (LLDP) |
| Trafc management & QoS | |
| Priorytet | IEEE 802.1p QoS |
| Liczba kolejek na port | 8 |
| Schematy planowania | SPQ, WRR |
| Traffic Shaper | port-based shaping |
| RADIUS QoS | RADIUS-assigned QoS Class |
| Bezpieczeństwo | |
| Bezpieczeństwo portów | IP and MAC-based access control IEEE 802.1X authentication Network Access Control Authentication via local database, RADIUS or TACACS+ AAA (Authentication, Accounting and Authorization) |
| Kontrola burz | Multicast/Broadcast/Flooding Storm Control |
| Zarządzanie | |
| Interfejsy zarządzania użytkownikami | Industrial-like CLI (command line interface) WEB-based Management SNMP v1, v2c, v3 Telnet (5 sessions) |
| Bezpieczeństwo | HTTPs, SSH Radius Client for Management |
| Uaktualnij i przywróć | FTP for Configuration Import/Export, FTP for Firmware Upgrade |
| Diagnostyka | Syslog Per VLAN mirroring Ethernet Copper connection diagnostic tool SFP with DDM (Digital Diagnostic Monitoring) |
| MIBs | RFC 1757 RMON 1,2,3,9; RFC 2674 Q-Bridge MIB RFC-1213 MIB-II; RFC-1493 Bridge MIB; RFC 2233 IF MIB |
| DHCP | Client, Server, Relay, Snooping, Option 82 |
| NTP/SNTP | Tak |
| System Status | Device info/status; Ethernet port status; PoE status |
| Zarządzanie PoE | Scheduling; power control; PoE PD power consumption |
| Zasilanie | |
| Zasilanie wejściowe | Nadmiarowe zaciski wejściowe |
| Zakres napięcia wejściowego | 54-58VDC (802.3at PoE+), 48-58VDC (802.3af PoE), 12-48 VDC (non-PoE) |
| Ochrona przed prądem wstecznym | Tak |
| Ochrona przejściowa | >15,000 watts peak |
| Zużycie energii | Max. 14W without PD connected Max 265W with 240W PSE power delivered |
| Kompatybilne zasilacze | DIS-H30-24, DIS-H60-24, DIS-N240-48, DIS-N480-48 |
| Wskaźniki | |
| Stan zasilania | Wskazanie stanu poboru mocy |
| Porty ethernet | Link & Speed |
| Status PoE | Indication of PoE Power applying |
| Alarm systemu | Profile-defined System Alarm |
| Alarm | |
| Wyjście przekaźnika alarmu | Relay output with current carrying capacity of 0.5A @ 24 VDC |
| Powiadomienia alarmu | Configurable alarm profile to enable Alarm LED, Alarm relay & SNMP traps |
| Środowisko i zgodność | |
| Temperatura pracy | -40 to +75°C |
| Temperatura przechowywania | -40 to +85 °C |
| Wilgotność | 5 to 95% RH |
| Wibracjie i wstrząsoodporność | Vibration: IEC60068-2-6; Shock: IEC60068-2-27; Free Fall: IEC60068-2-32 |
| Zgodność z certyfikatem | UL 60950-1, CE, FCC, NEMA-TS2 |
| EMC | FCC Part 15, EN 61000-6-2, EN 61000-6-4, EN 61000-4-2, -3, -4, -5, -6 |
| RoHS & WEEE | RoHS (Pb free) and WEEE compliant |
| MTBF | >25 lat |
| Mechaniczny | |
| Stopień chrony | IP30 |
| Wymiary | 77 x 154 x 128 mm |
| Waga | 1.41 kg |
| Opcje instalacji | DIN-Rail mounting, Wall mounting |
Dane techniczne
| Gwarancja | 60 miesięcy |
| Typ obudowy | Desktop |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ warstwy | Warstwa L2 zarządzalna |
| Porty RJ45 1 Gbit | 10 |
| Porty SFP / Combo | 4 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 240 |
| Liczba portów PoE | 8 |
| Liczba portów PoE+ | 32 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Jumbo Frame | Tak |
| Tablica MAC | 8000 |
| VLAN | Tak |
| Liczba VLAN | 1024 |
| Zarządzanie | Web, Telnet |

