Ever T/DIIPTO-001K00/00
Opis
UPS DUO II Pro 1000
Seria DUO II Pro zabezpiecza podłączone urządzenia przed spadkami oraz zanikami napięcia w sieci, a także eliminuje możliwość uszkodzeń w wyniku przepięć w sieci elektrycznej.
Zasilacze serii DUO II Pro wyposażone zostały w złącze komunikacji z komputerem typu USB, które wraz z oprogramowaniem PowerSoft umożliwia współpracę zasilacza z zabezpieczanym sprzętem komputerowym.
Zastosowanie: głównym przeznaczeniem zasilaczy EVER z serii DUO II Pro jest zabezpieczenie komputerów PC oraz komputerowych urządzeń peryferyjnych zasilanych z gniazd typu IEC320 C13.
Charakterystyka:
- System DPC - Digital Power Control
- Zimny start - możliwość uruchomienia urządzenia bez podłączonej sieci zasilającej
- Filtr telekomunikacyjny
- Ergonomiczny wyłącznik
- Cztery gniazda wyjściowe (typu IEC320 C13) z podtrzymaniem awaryjnym
- Synchronizacja z siecią
- Dźwiękowa sygnalizacja rozładowania baterii
- Odporność na przeciążenia
- Zabezpieczenie przed zwarciem
- Interfejs komunikacyjny USB



| T/DIIPTO-001K00/00 | |
| Specyfikacja techniczna | |
| Rodzina zasilaczy | DUO II / Pro |
| Moc wyjściowa pozorna [VA]: | 1000 |
| Moc wyjściowa czynna [W]: | 600 |
| Topologia : | VFD (offline) |
| Liczba faz napięcia (wej / wyj) : | (1/1) |
| Typ obudowy : | Tower |
| Temperatury pracy [°C]: | 0 ÷ +40 |
| Chłodzenie | naturalne |
| Znamionowe napięcie wejściowe (wartość skuteczna) [V]: | ~ 230 |
| Zakres napięcia wejściowego (wartości skuteczne) [V] i tolerancja [%]: | ~ 190 ÷ 259 ± 5 |
| Częstotliwość znamionowa napięcia wejściowego [Hz]: | 50 |
| Zakres częstotliwości wejściowej [Hz] i tolerancja [Hz]: | 45 ÷ 55 ± 1 |
| Progi przełączania: sieć – UPS [V]: | ~ 190 ÷ 259 ± 5 % |
| Znamionowe napięcie wyjściowe (wartość skuteczna) [V]: | ~ 230 |
| Zakres napięcia wyjściowego (wartości skuteczne) [V] i tolerancja [%] - praca sieciowa : | ~ 190 ÷ 259 ± 5 |
| Zakres napięcia wyjściowego (wartości skuteczne) [V] i tolerancja [%] - praca rezerwowa | ~ 230 ± 10 |
| Kształt napięcia wyjściowego (przy pracy rezerwowej / sieciowej) : | Schodkowa aproksymacja sinusoidy / Tak jak na wejściu |
| Częstotliwość znamionowa napięcia wyjściowego [Hz]: | 50 |
| Zakres częstotliwości (tolerancja) - praca sieciowa [Hz]: | Synchronicznie z siecią |
| Zakres częstotliwości (tolerancja) - praca rezerwowa [Hz]: | 50 ± 1 |
| Filtracja napięcia wyjściowego : | LC |
| Progi przełączania: UPS – sieć [V]: | ~ 200 ÷ 249 ± 5 % |
| Czas przełączenia na pracę rezerwową [ms]: | < 6 |
| Czas powrotu na pracę sieciową [ms]: | 0 |
| Akumulatory wewnętrzne : | 12 V / 7 Ah VRLA |
| Liczba akumulatorów wewnętrznych : | 2 |
| Dopuszczalna całkowita pojemność akumulatorów wewnętrznych [Ah]: | 7 |
| Czas podtrzymania z baterii wewnętrznych (100 % / 80 % / 50 % Pmax) [min]: | 3 / 6 / 13 |
| Napięcie nominalne obwodu DC [V]: | 24 |
| Maksymalny czas ładowania baterii wewnętrznych UPS - po 80 % wyładowaniu baterii [h]: | 10 |
| Wymiary (wys. x szer. x gł.) [mm]: | 258 x 84 x 345 |
| Masa zasilacza [kg]: | 6,6 |
| Maksymalna długość przewodów wyjściowych [m]: | < 10 |
| Zabezpieczenie wejściowe : | Przeciwzwarciowe - Bezpiecznik automatyczny 8A / 250 V AC; Przeciwprzepięciowe |
| Zabezpieczenie wyjściowe : | Elektroniczne – przeciwzwarciowe i przeciążeniowe |
| Przyłącze zasilania UPS : | Przewód zakończony wtyczką z uziemieniem 16A (PN-E-93201:1997) + uni-schuko |
| Przyłącza wyjściowe (liczba i typ gniazd) : | 4 x IEC 320 C13 (10 A) |
| Sygnalizacja : | Akustyczno - optyczna |
| Interfejsy komunikacyjne : | USB |
| Filtr teleinformatyczny (linii danych) - RJ45 : | Tak |
| Oprogramowanie monitorująco-zarządzające : | PowerSoft Professional |
| Zimny start : | Tak |
Dane techniczne
| Typ obudowy | tower |
| Waga | 7,1 |
| Moc wyjściowa (W) | 600 |
| Moc wyjściowa (VA) | 1000 |
| Topologia (Architektura) | VFD (offline) |
| Typ przebiegu | Sinusoida |
| Liczba gniazd wyjściowych | 4 |
| Gniazda wyjściowe IEC 320 C14 (podtrzymanie zasilania) | 4 |
| Ochrona gniazd RJ45 | Tak |
| Port komunikacyjny | Tak |
| Rodzaj portu komunikacyjnego | USB |
| Średni czas pełnego ładowania akumulatora | 16 godzin |
| Wymienna bateria | Tak |
| Gwarancja na Zasilacz | 24 miesiące u producenta |
| Gwarancja na Baterię | 24 miesiące u producenta |

