MikroTik CCR1009-7G-1C-1S+
Opis
CCR1009-7G-1C-1S+
Nowa zaktualizowana wersja CCR1009 jest już dostępna. Próbowaliśmy połączyć wszystkie opinie klientów i najlepsze praktyki w produkcji urządzeń CCR, których nauczyliśmy się przez ostatnie trzy lata, odkąd uruchomiono pierwsze urządzenia CCR1009.
Ważne zmiany
Brak układu przełączającego - urządzenie ma teraz tylko w pełni niezależne porty Ethernet, z których każdy ma bezpośrednie połączenie z procesorem, co pozwala pokonać poprzednie wspólne ograniczenie 1 Gbit z portów przełącznika i wykorzystać pełen potencjał mocy obliczeniowej procesora na tych portach.
Combo-port - pojedynczy interfejs programowy 1Gbit, który ma dwa interfejsy sprzętowe - klatkę SFP i port Gigabit Ethernet, umożliwiając korzystanie z dowolnego dostępnego połączenia. Możliwe jest również przełączanie się między obydwoma fizycznymi interfejsami w RouterOS. W przypadku rozłączenia, port combo zapewnia awarię sprzętu.
Obsługa 100 Mb / s SFP - to nasze pierwsze urządzenie obsługujące moduły światłowodowe 100BASE-LX / 100BASE-SX / 100BASE-BX, a także standardowe moduły SFP 1.25G.
Większa przepustowość - ponieważ porty są teraz bezpośrednio połączone z procesorem, nowy CCR1009 może osiągnąć jeszcze wyższą przepustowość.



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | CCR1009-7G-1C-1S+ |
| Architektura | TILE |
| Procesor | TLR4-00980 |
| Liczba rdzeni procesora | 9 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 1.2 GHz |
| Wymiary | 444x175x47mm |
| Poziom licencji | 6 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 2 GB |
| Rozmiar pamięci | 128 MB |
| Typ składowania | NAND |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -20C .. +60C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| Napięcie wejściowe PoE | 15-57 V |
| Number of AC inputs | 2 |
| Zakres wejściowy AC | 100-240 |
| Liczba wejść DC | 1 (PoE-IN) |
| Maksymalne zużycie energii | 34W |
| Porty | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 7 |
| Ethernet Combo ports | 1 |
| SFP+ ports | 1 |
| Inne | |
| Liczba gniazd SIM | 1 Smart card (Mini SIM) |
| Typ karty pamięci | microSD |
| Karty pamięci | 1 |
| Port szeregowy | RS232 |
| Liczba portów USB | 1 |
| USB Power Reset | Tak |
| USB slot type | microUSB type AB |
| Max USB current | 1A |
| Monitor temperatury procesora | Tak |
| Monitor temperatury PCB | Monitor napięcia |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Procesor | 9 rdzeniowy TLR4-00980 |
| Częstotliwość procesora | 1.2 GHz |
| Obsługa LTE | Tak |
| Porty LAN 1 Gbit | 7 |
| Sieć gościnna | Tak |
| Port na kartę SIM | Tak |

