MikroTik CCR1016-12S-1S+
Opis
CCR1016-12S-1S+
CCR1016 to router przemysłowy klasy przemysłowej z procesorem 16 rdzeniowym procesorem Tilera. Jeśli potrzebujesz wielu milionów pakietów na sekundę - najlepszym rozwiązaniem jest Cloud Core Router.
Ten model ma dwanaście portów SFP i jeden port SFP + dla połączeń 10G. Jest dostępny w obudowie 1U do montażu na stojaku, a także posiada port konsoli szeregowej, ekran dotykowy LCD i port USB.
Urządzenie CCR1016-12S-1S + jest wyposażone w nadmiarowe zasilacze i jeden moduł miedziany RJ45 SFP 10/100 / 1000M.



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | CCR1016-12S-1S+ |
| Architektura | TILE |
| Procesor | TLR4-01680 |
| Liczba rdzeni procesora | 16 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 1.2 GHz |
| Poziom licencji | 6 |
| System operacyjny | RouterOS v6 |
| Rozmiar pamięci RAM | 2 GB |
| Rozmiar pamięci | 128 MB |
| Typ składowania | NAND |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -20C - +60C |
| Zasilanie | |
| Liczba wejść AC | 2 |
| Zakres wejściowy AC | 100-240 |
| Maksymalne zużycie energii | 44W |
| Porty | |
| SFP DDMI | Tak |
| SFP ports | 12 |
| SFP+ ports | 1 |
| Typ karty pamięci | microSD |
| Karty pamięci | 1 |
| Serial port | RS232 |
| Number of USB ports | 1 |
| USB Power Reset | Tak |
| USB slot type | microUSB type AB |
| Maks. Prąd USB | 1A |
| Inne | |
| Monitor temperatury procesora | Tak |
| Aktualny monitor | Tak |
| Monitor temperatury PCB | Tak |
| Monitor napięcia | Tak |
Dane techniczne
| Procesor | 16 rdzeniowy AR9344 |
| Częstotliwość procesora | 600 MHz |
| Porty LAN 100 Mbit | 5 |
| Porty LAN 1 Gbit | 5 |
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L2 zarządzalna |
| Porty SFP / Combo | 1 |
| Porty SFP+ 10G | 12 |
| Zarządzanie | Web, Telnet |
| Redundantne zasilanie | Tak |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 44W |

