MikroTik CCR1016-12S-1S+
Dostępność: telefonicznie (22 631-17-82)
ilość szt.
Producent: MikroTik
Kod produktu: CCR1016-12S-1S+
Opis
CCR1016-12S-1S+
Dane techniczne
Kod produktu CCR1016-12S-1S+
Architektura TILE
Procesor TLR4-01680
Liczba rdzeni procesora 16
Częstotliwość nominalna procesora 1.2 GHz
Poziom licencji 6
System operacyjny RouterOS v6
Rozmiar pamięci RAM 2 GB
Rozmiar pamięci 128 MB
Typ składowania NAND
Sprawdzona temperatura otoczenia -20C - +60C
Zasilanie
Liczba wejść AC 2
Zakres wejściowy AC 100-240
Maksymalne zużycie energii 44W
Porty
SFP DDMI Tak
SFP ports 12
SFP+ ports 1
Typ karty pamięci microSD
Karty pamięci 1
Serial port RS232
Number of USB ports 1
USB Power Reset Tak
USB slot type microUSB type AB
Maks. Prąd USB 1A
Inne
Monitor temperatury procesora Tak
Aktualny monitor Tak
Monitor temperatury PCB Tak
Monitor napięcia Tak
Dane techniczne
Procesor 16 rdzeniowy AR9344
Częstotliwość procesora 600 MHz
Porty LAN 100 Mbit 5
Porty LAN 1 Gbit 5
Gwarancja 12 miesięcy
Typ obudowy Rack
Typ warstwy Warstwa L2 zarządzalna
Porty SFP / Combo 1
Porty SFP+ 10G 12
Zarządzanie Web, Telnet
Redundantne zasilanie Tak
Maksymalny pobór mocy (W) 44W