MikroTik RB750GR3
Opis
RouterBoard RB750Gr3
RouterBoard RB750Gr3 jest routerem Mikrotik przeznaczonym głównie na rynek SOHO. Urządzenie oparte jest na procesorze MT7621A i wyposażone jest w 256 MB RAM. Wysoka wydajność platformy sprawia, że urządzenie poradzi sobie nawet z bardziej wymagającymi zadaniami, jak np. kształtowanie ruchu. RouterBoard 750Gr3 ma 5 portów Gigabit Ethernet i sprzedawany jest z preinstalowaną licencją na system RouterOS level 4.
Powyższe cechy predysponują router do zastosowania w małych firmach. Router spełni również oczekiwania wymagających użytkowników domowych, którzy cenią możliwość zaawansowanego zarządzania ruchem (np współdzielenie połączenia internetowego).
Urządzenie cechuje się niskim zapotrzebowaniem na moc - do 5W.




| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RB750GR3 |
| Procesor | MT7621A |
| Liczba rdzeni procesora | 2 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 880 MHz |
| Wymiary | 113x89x28 mm |
| Poziom licencji | 4 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 256 MB |
| Ilość portów 10/100/1000 | 5 |
| Wejście PoE | Tak |
| Napięcie wejściowe PoE | 8 - 30V |
| Monitor temperatury PCB | Tak |
| Monitor napięcia | Tak |
| USB | Tak, typ A 2.0 |
| Sprzętowe szyfrowanie | Tak |
| Obsługa paczki Dude server | Tak |
| Maksymalny pobór mocy | 5W |
Dane techniczne
| Gwarancja | 12 miesięcy |
| Procesor | MT7621A |
| Częstotliwość procesora | 880 MHz |
| Obsługa Multi WAN | Tak |
| Porty WAN 1 Gbit | 5 |
| Porty USB | Tak |
| Porty USB 2.0 | 1 |

