MikroTik RB941-2ND-TC
Opis
hAP lite Tower Case
Domowy Access Point (hAP lite) jest idealnym kompaktowym urządzeniem do mieszkania, domu lub biura.
Posiada przycisk WPS, dla wygodnego połączenia się z istniejącą już siecią bezprzewodową bez potrzeby wpisywania hasła, aby uzyskać dostęp do Internetu.
Urządzenie działa na oprogramowaniu RouterOS, posiadający funkcje takie jak: kształtowanie pasma, firewall, kontrolę dostępu użytkowników oraz wiele innych.
hAP lite został wyposażony w wydajny procesor o taktowaniu 650MHz CPU, 32 MB pamięci RAM, sieć bezprzewodowa 2.4 GHz, cztery porty Fast Ethernet oraz Licencja RouterOS L4.



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RB941-2nD-TC |
| Architektura | SMIPS |
| Procesor | QCA9533 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 650 MHz |
| Poziom licencji | 4 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 32 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -20 + 70 C |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe MicroUSB | 5-5 V |
| Liczba wejść DC | 1 (MicroUSB) |
| Maksymalne zużycie energii | 3.5W |
| Sieć | |
| Bezprzewodowa liczba łańcuchów 2,4 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 2,4 GHz | 802.11b/g/n |
| Zysk anteny dla 2,4 GHz | 1.5 |
| Bezprzewodowy model chipowy 2,4 GHz | QCA9533 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 4 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj Access Pointa | wewnętrzny |
| Liczba portów LAN | 4x 100 Mbit |
| Tryb AP | Tak |

