MikroTik RB951Ui-2nD
Opis
hAP
2,4 GHz AP, pięć portów Ethernet, PoE na porcie 5, USB dla wsparcia 3G / 4G
Ten niewielki punkt dostępu to idealne urządzenie do domów lub małych biur, w których potrzebujesz tylko bezprzewodowego punktu dostępowego i kilku podłączonych urządzeń przewodowych. Opierając się na naszym popularnym RB951-2n, nowy hAP jest ulepszeniem w wielu dziedzinach.
Urządzenie może być zasilane z gniazda zasilania lub pasywnego PoE z wtryskiwacza PoE. Zasilacz jest dołączony.
hAP zapewnia funkcję wyjściową PoE dla portu nr 5 - może zasilać inne urządzenia z obsługą PoE przy takim samym napięciu, jakie zastosowano do urządzenia. Maksymalne obciążenie portu wynosi 500mA.
HAP jest wstępnie skonfigurowany, więc wszystko, co musisz zrobić, to podłączyć kabel internetowy, zasilanie i zacząć korzystać z Internetu, łącząc się z siecią MikroTik.



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RB951Ui-2nD |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9531 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 650 MHz |
| Wymiary | 113 x 89 x 28mm |
| Poziom licencji | 4 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -30 + 70 C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE out | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-28 V |
| Number of DC inputs | 2 (PoE-IN, DC jack) |
| DC jack input Voltage | 10-28 V |
| Maksymalne zużycie energii | 5W |
| Sieć | |
| Bezprzewodowa liczba łańcuchów 2,4 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 2,4 GHz | 802.11b/g/n |
| Bezprzewodowy model chipowy 2,4 GHz | QCA9531 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 5 |
| Liczba portów USB | 1 |
| USB Power Reset | Tak |
| Typ gniazda USB | USB type A |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc anten dla 2.4GHz | 1.5 dBi |
| Liczba portów LAN | 5x 100 Mbit |
| Tryb AP | Tak |

