MikroTik RB952Ui-5ac2nD
Opis
hAP ac lite
Dual-Concurrent 2.4 / 5GHz AP, 802.11ac, pięć portów Ethernet, PoE-out na porcie 5, USB dla wsparcia 3G / 4G
HAP ac Lite to Dual-concurrent Access Point, który zapewnia pokrycie WiFi na częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz w tym samym czasie.
Jednostka jest wyposażona w procesor 650 MHz, 64 MB pamięci RAM, pięć portów Ethernet 10/100 Mb / s (wyjście PoE na porcie nr 5), dwuprzewodowe połączenie 802.11b / g / n 2,4 GHz, jednoobsługowe połączenie bezprzewodowe 802.11a / n / ac 5GHz, Port USB dla modemu 3G / 4G i licencji RouterOS L4.
Dostępne są dwie wersje - RB952Ui-5ac2nD (międzynarodowa) i RB952Ui-5ac2nD-US (USA). RB952Ui-5ac2nD-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 2412-2462 MHz, 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć. RB952Ui-5ac2nD (międzynarodowy) obsługuje 2412-2484 MHz i 5150 MHz - 5875 MHz (zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RB952Ui-5ac2nD |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9531 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość procesora | 650 MHz |
| Wymiary | 113 x 89 x 28mm |
| Poziom licencji | 4 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -30 + 70 C |
| Zasilanie | |
| Maksymalne zużycie energii | 8W |
| PoE wejściowe | Passive PoE |
| PoE wyjściowe | Passive PoE |
| Napięcie wejściowe PoE | 12-30 V |
| Liczba wejść DC | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| Wejście napięcia wejściowego DC | 10-30 V |
| Sieć | |
| 2.4 GHz | 2 |
| Standardy 2,4 GHz | 802.11b/g/n |
| Zysk anteny dla 2,4 GHz dBi | 2 |
| Standardy 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Zysk anteny dla 5 GHz dBi | 802.11a/n/ac |
| Ethernet | |
| 10/100 Ethernet ports | 5 |
| Inne | |
| Liczba portów USB | 1 |
| Resetowanie zasilania USB | Tak |
| Typ gniazda USB | USB type A |
| Maks. Prąd USB (A) | 1 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Procesor | QCA9531 |
| Częstotliwość procesora | 650 MHz |
| Częstotliwość WiFi | 2.4 i 5Ghz |
| Obsługa Multi WAN | Tak |
| Porty LAN 100 Mbit | 5 |
| Liczba anten | 4 |
| Porty USB | Tak |
| Porty USB 2.0 | 1 |

