MikroTik RB962UIGS-5HACT2HNT
Opis
hAP ac
Podwójny równoczesny potrójny 2,4 / 5GHz AP, 802.11ac / a / n / b / g, pięć portów Gigabit Ethernet, PoE na porcie 5, SFP, USB dla wsparcia 3G / 4G lub przechowywania
HAP ac to nasze najbardziej uniwersalne urządzenie bezprzewodowe w domu lub biurze. Jest to dwupasmowe urządzenie z portami Gigabit, które pozwala w pełni wykorzystać zalety technologii 802.11ac przy zachowaniu zgodności ze starszymi urządzeniami w trybach 2GHz 802.11 b / g / n oraz 5GHz a / n.
Anteny dookólne umożliwiają zamontowanie hAP ac w dowolnym miejscu, a nadajnik wysokiej mocy zapewnia dobre pokrycie urządzeń mobilnych w domu, biurze lub miejscu publicznym.
Inne pomocne funkcje to port USB do podłączenia dodatkowej pamięci masowej lub modem 3G / 4G, wyjście PoE na ostatnim porcie Ethernet, do zasilania innych urządzeń RouterBOARD bez potrzeby stosowania dodatkowego zasilacza i klatki SFP, do podłączania aktywnych lub pasywnych modułów sieci optycznych .
Dostępne są dwie wersje.
- RB962UiGS-5HacT2HnT-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 2412-2462 MHz, 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
- RB962UiGS-5HacT2HnT (międzynarodowy) obsługuje zakres 2412-2484 MHz i 5150 MHz-5875 MHz (zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RB962UiGS-5HacT2HnT |
| Częstotliwość CPU | 720 MHz |
| Pamięć RAM | 128 MB |
| Typ pamięci | Flash |
| Rozmiar pamięci Flash | 16 MB |
| Ilość portów 10/100/1000Mb/s | 5 |
| Porty SFP | 1 |
| Sieć bezprzewodowa | 5 GHz 2.4 GHz |
| Częstotliwość | dla 5 GHz 5150 - 5875 MHz dla 2.4 2412 - 2484 MHz |
| Standardy | 802.11a/n/ac 802.11b/g/n |
| Ilość łańcuchów | 3 3 |
| Zysk anteny | 5 GHz: 2 dBi 2.4 GHz: 2.5 dBi |
| Wejście PoE | Tak |
| Obsługiwane napięcie wejściowe | 11 V - 57 V (Jack lub Passive PoE) |
| Maksymalne zużycie energii | 17 W |
| Dodatkowe | Port USB 2.0 Typ A, 700 mA |
| Wymiary | 114 x 137 x 29mm |
| Poziom licencji | 4 |
| System operacyjny | RouterOS |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc anten dla 2.4GHz | 2 dBi |
| Moc anten dla 5GHz | 2 dBi |
| Standard PoE | PoE pasywne |
| Liczba portów LAN | 5x 100 Mbit |
| Liczba sieci SSID | 16 na radio |

