MikroTik RBCAP2ND
Opis
RouterBOARD cAP-2nD (sufitowy Access Point) to pierwszy dwu strumieniowy AP marki Mikrotik działający w paśmie częstotliwości 2,4GHz. Estetyczny design sprawia, że urządzenie wtapia się w wystrój pomieszczenia, doskonale sprawdzi się do rozwiązań domowych jak i dla biznesu hotelarskiego, na lotniskach, w centrach handlowych itp.
Urządzenie cAP-2nD wspiera standardy sieci bezprzewodowej 802.11b/g/n. Może być zasilany poprzez PoE. Oprogramowanie Mikrotik CAPsMAN idealnie sprawdzi się do zarządzania wszystkimi Access Point’ami z jednego miejsca.



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBcAP2nD |
| Częstotliwość taktowania CPU | 650 MHz |
| Ilość rdzeni CPU | 1 |
| Pamięć RAM | 64 MB |
| Porty 10/100 Ethernet | 1 |
| Standardy sieci Wi-Fi | 802.11b/g/n |
| Model Chipa | QCA9533 |
| Obsługiwane napięcie wejściowe | 11 V - 57 V |
| Wejście PoE | 802.3af/at |
| Wymiary | Średnica 185mm, wysokość 31mm |
| System operacyjny | RouterOS |
| Temperatura otoczenia podczas pracy | -30C to +70C |
| Poziom licencji | 4 |
| Zysk anteny DBI | 2 |
| CPU | QCA9533 |
| Maks. pobór mocy | 4W |
| Liczba strumieni radiowych | 2 |
| Typ pamięci | FLASH |
| Pamięć przechowywania | 16 MB |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Standard PoE | PoE pasywne |
| Liczba portów LAN | 1x 100 Mbit |
| Tryb AP | Tak |

