MikroTik RBCAPL-2ND
Opis
cAP lite
Niskonakładowy, dwuuchwytowy, 2,4 GHz AP z obudową ścienną i sufitową
cAP jest małym urządzeniem dostępowym, idealnym do miejsc publicznych i firm hotelarskich, takich jak hotele, lotniska, centra handlowe itp. W skład produktu wchodzą dwie różne obudowy, które można łatwo wymienić, lub, jeśli naprawdę chcesz dopasować Projektujemy z otoczeniem, dostarczamy pliki do projektowania przyjazne dla drukarki 3D.
Interfejs cAP lite obsługuje standard 802.11b / g / n i może być zasilany przez sieć Ethernet. To doskonały towarzysz dla MikroTik CAPsMAN (kontrolowany menedżer systemu AP), który pozwala kontrolować wszystkie urządzenia AP z jednej centralnej lokalizacji. Panel cAP lite może również służyć jako samodzielny punkt dostępowy z pełnym potencjałem RouterOS.



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBcAPL-2nD |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9533 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość procesora | 650 MHz |
| Wymiary | Wall case: 88 x 52 x 20 mm Ceiling case: 88 mm x 20 mm |
| Poziom licencji | 4 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C .. +70°C |
| Zasilanie | |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C .. +70°C |
| Napięcie wejściowe MicroUSB | 5-5 V |
| PoE in | 802.3af/at |
| PoE in input Voltage | 10-60 V |
| Maksymalne zużycie energii | 4W |
| Sieć | |
| Bezprzewodowa liczba łańcuchów 2,4 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 2,4 GHz | 802.11b/g/n |
| Zysk anteny dla dBi 2,4 GHz dBi | 1.5 |
| Bezprzewodowy model chipowy 2,4 GHz | QCA9533 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
| Inne | |
| Liczba portów USB | 1 |
| Typ gniazda USB | microUSB type AB |
| Maks. Prąd USB (A) | 1 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj Access Pointa | wewnętrzny |
| Standard PoE | PoE pasywne |
| Liczba portów LAN | 1x 100 Mbit |
| Tryb AP | Tak |

