MikroTik RBD52G-5HACD2HND-TC
Opis
hAP ac²
Dual-Concurrent 2,4 / 5GHz AP, 802.11a / b / g / n / ac, pięć portów Gigabit Ethernet, USB dla wsparcia 3G / 4G, uniwersalna obudowa wieżowa i obsługa szyfrowania sprzętowego IPsec
HAP ac² to Dual-concurrent Access Point, który zapewnia zasięg Wifi dla częstotliwości 2,4 GHz i 5 GHz w tym samym czasie. Pięć portów Ethernet 10/100/1000 zapewnia połączenia Gigabit dla urządzeń przewodowych, port USB może być używany do przechowywania zewnętrznego lub modem 4G / LTE, a urządzenie obsługuje przyspieszenie sprzętowe IPsec.
Nowy uniwersalny futerał umożliwia umiejscowienie urządzenia w pozycji poziomej (na pulpicie) lub pionowo (obudowa typu tower). Dostarczany jest zestaw do mocowania na ścianie.
Dostępne są dwie wersje.
- hAP ac²-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 2412-2462 MHz, 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
- hAP ac² (International) supports 2412-2484MHz and 5150MHz-5875MHz range (Specific frequency range can be limited by country regulations).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBD52G-5HacD2HnD-TC |
| Architektura | ARM 32bit |
| Procesor | IPQ-4018 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 716 MHz |
| Częstotliwość nominalna procesora | 716 MHz |
| Wymiary | 34 x 119 x 98mm |
| Poziom licencji | 4 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 128 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C - +50°C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 18-28 V |
| Number of DC inputs | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| DC jack input Voltage | 2 (DC jack, PoE-IN) |
| Maksymalne zużycie energii | 15W |
| Sieć | |
| Prędkość transmisji | AC1200 (300 + 867 Mb/s) |
| Bezprzewodowa liczba łańcuchów 2,4 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 2,4 GHz | 802.11b/g/n |
| Zysk anteny dla 2,4 GHz | 2.5 dBi |
| Bezprzewodowy model chipowy 2,4 GHz | IPQ-4018 |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Zysk anteny dla 5 GHz | 2.5 dBi |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | IPQ-4018 |
| Porty | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 5 |
| Liczba portów USB | 1 |
| Resetowanie zasilania USB | Tak |
| Typ gniazda USB | USB type A |
| Maks. Prąd USB | 1(A) |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj Access Pointa | wewnętrzny |
| Standard WiFi | AC1200 |
| DualBand | Tak |
| Liczba anten | 2 |
| Moc anten dla 2.4GHz | 2.5 dBi |
| Moc anten dla 5GHz | 2.5 dBi |
| Standard PoE | PoE pasywne |
| Liczba portów LAN | 5x 1 Gbit |
| Tryb AP | Tak |

