MikroTik RBDISC-5ND
Opis
DISC Lite5
Dwuzakresowa zintegrowana antena 21dBi 5GHz CPE / punkt-punkt, 600Mhz procesora, 64 MB pamięci RAM
DISC Lite5 to zintegrowany dwuprzewodowy procesor 21dBi 802.11n CPE z procesorem 600MHz, 64MB RAM, 1x port Ethernet 10 / 100Mb / s i RouterOS L3. DISC wykorzystuje antenę typu backfire, która pozwala osiągnąć zysk 21dBi w tak niedrogim i kompaktowym pakiecie.
RouterOS Level3 pozwala używać dysków DISC Lite5 jako CPE lub Point-to-Point 5GHz.
-DISC Lite5 US (USA) jest fabrycznie zamknięty dla częstotliwości 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
- DISC Lite5 (International) obsługuje zakres 5150MHz-5875MHz (określony zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBDisc-5nD |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | AR9344 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 600 MHz |
| Wymiary | 265mm, height: 80mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C .. +70°C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| Maksymalne zużycie energii | 6W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n |
| Zysk anteny dBi dla 5 GHz | 21 |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | AR9344 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Moc anten dla 5GHz | 24 dBi |
| Liczba portów LAN | 1x 100 Mbit |
| Tryb AP | Tak |

