MikroTik RBDISCG-5ACD
Opis
DISC Lite5 ac
Zewnętrzne urządzenie bezprzewodowe 5 GHz 802.11a / n / ac z wbudowaną anteną typu backfire typu 21dBi i Gigabit Ethernet na większe odległości
DISC jest niskim kosztem high gain 5 GHz CPE. Poprawiliśmy projekt anteny, dodano port Gigabit Ethernet i obsługę standardu 802.11a / n / ac, aby uzyskać jeszcze większą prędkość na dłuższych dystansach.
DISC Lite5 ac jest wyposażony w dwubiegunową antenę 21 dBi, zintegrowane bezprzewodowe 802.11a / n / ac, procesor 716 MHz, 256 MB pamięci RAM, 1 port Gigabit Ethernet i licencję RouterOS Level 3. Jest dostarczany z zasilaczem, wtryskiwaczem Gigabit PoE i pierścieniem montażowym. Urządzenie jest również kompatybilne z naszymi systemami montażowymi SXT, w tym z serią quickMOUNT pro.
RouterOS Level 3 pozwala używać DISC Lite5 ac jako łącza CPE lub 5 GHz Point-to-Point.
- DISC Lite5 ac-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
- DISC Lite5 (International) obsługuje zakres 5150MHz-5875MHz (określony zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBDiscG-5acD |
| Architektura | ARM 32bit |
| Procesor | IPQ-4018 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 716 MHz |
| Wymiary | 265mm, height: 80mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 256 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C .. +70°C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE napięcie wejściowe | 10-30 V |
| Maksymalne zużycie energii | 7W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Zysk anteny dla 5GHz | 21 dBi |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | IPQ-4018 |
| Porty | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj Access Pointa | zewnętrzny |
| Liczba anten | 2 |
| Standard PoE | PoE pasywne |
| Liczba portów LAN | 1x 1 Gbit |
| Tryb AP | Tak |

