MikroTik RBDynaDishG-5HacD
Opis
DynaDish 5
Podwójny łańcuch 5 GHz 802.11a / n / ac QCA9882, 128 MB pamięci RAM, 720 MHz CPU, wzmocnienie anteny 25dBi
DynaDish 5 to nowe urządzenie zewnętrzne 802.11ac ze zintegrowaną anteną 25dBi. Kompaktowy w swojej konstrukcji, jest to prosty i całkowicie zintegrowany produkt ze wszystkim, czego potrzebujesz, aby szybko zainstalować niezawodne połączenie punkt-punkt.
DynaDish 5 jest zasilany przez nowy procesor 720MHz firmy Qualcomm.
- RBDynaDishG-5HacD-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
- RBDynaDishG-5HacD (International) obsługuje zakres 5150MHz-5875MHz (określony zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBDynaDishG-5HacDr3 |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9557 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 720 MHz |
| Wymiary | 404mm, height 175mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 128 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40C to +70C |
| Dane techniczne | |
| PoE in | 802.3af/at |
| Napięcie wejściowe PoE | 11-60 V |
| Maksymalne zużycie energii | 9W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Zysk anteny dla 5 GHz | 25 dBi |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | QCA9892 |
| Porty | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |
| Inne | |
| Monitor temperatury PCB | Tak |
| Voltage Monitor | Tak |

