MikroTik RBGroove52HPn
Opis
Groove 52
2,4 GHz / 5 GHz Backbone / CPE, złącze N-męskie
Nasz najmniejszy model serii outdoor - w pełni funkcjonalna bezprzewodowa RouterBOARD obsługiwana przez RouterOS. Odporne na warunki atmosferyczne, trwałe i gotowe do użycia. Posiada jeden port Ethernet 10/100 z obsługą PoE i wbudowanym bezprzewodowym radiem. Ma programowy tryb bezprzewodowy 2 lub 5 GHz i wysoką moc wyjściową!
Dzięki technologii Nv2 TDMA możliwa jest łączna przepustowość do 125Mbit! Ma wbudowane złącze N-męski i punkty mocowania słupa, dzięki czemu można go przymocować bezpośrednio do anteny lub użyć standardowego kabla antenowego. Wskaźniki sygnału LED ułatwiają instalację i wyrównanie.
Dostępne są dwie wersje.
-Groove 52-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 2412-2462 MHz, 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
-Groove 52 (międzynarodowy) obsługuje zakres 2412-2484 MHz i 5150 MHz-5875 MHz (określony zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBGroove52HPn |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | AR9342 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 600 MHz |
| Wymiary | 177x44x44mm |
| Waga | 193g |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -30C to +70C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| Napięcie wejściowe PoE na wejściu | 9-30 V |
| Maksymalne zużycie energii | 6W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 2,4 GHz / 5 GHz | 1 |
| Bezprzewodowe standardy 2,4 GHz / 5 GHz | 802.11a/b/g/n |
| Bezprzewodowy model z chipsetem 2,4 GHz / 5 GHz | AR9342 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
| Inne | |
| Monitor temperatury PCB | Tak |
| Monitor napięcia | Tak |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj Access Pointa | zewnętrzny |
| DualBand | Tak |
| Liczba portów LAN | 1x 100 Mbit |

