Menu
- Access Pointy
- Switche
- Routery
- Zapory sieciowe
- UTM
- Anteny
- Kable sieciowe
- Zasilanie POE
- Zasilacze UPS
- Kamery IP
- Rejestratory Video
- Serwery plików
- Dyski
- Karty WiFi
- Karty sieciowe
- PowerLine
- Wzmacniacze WiFi
- Kontrolery Access Pointów
- Moduły SFP
- Zaciskarki do kabli sieciowych
- MediaKonwertery
- Licencje
- Rozszerzenie gwarancji
- Inne
Producenci
Produkty polecane
Bestsellery
MikroTik RBLDF-5nD
Opis
LDF 5
Dwuzakresowy system 5 GHz dla połączeń międzystrefowych z antenami anteny satelitarnej
LDF (Lite Dish Feed) to zewnętrzny system bezprzewodowy z wbudowaną anteną, przeznaczony do zainstalowania na satelitarnych antenach antenowych. Naczynie będzie działać jako reflektor, wzmacniając sygnał.
Oznacza to, że można użyć dowolnej dostępnej anteny satelitarnej z uchwytem offsetowym, aby szybko rozmieścić mocne łącza dalekiego zasięgu. Uchwyt offsetowy ma uniwersalną średnicę 40 mm, a LDF można z łatwością umieścić w nim. Ponieważ samo LDF jest małym pakietem, sprawia, że wysyłka i wdrażanie są proste i tanie.
Za pomocą naczynia o średnicy do 100 cm możliwe jest uzyskanie wzmocnienia anteny do 33dBi. Urządzenie jest fabrycznie zainstalowane z RouterOS i jest gotowe do użycia.
- LDF 5 US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
- LDF 5 (międzynarodowy) obsługuje zakres 5150 MHz - 5875 MHz (określony zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBLDF-5nD |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | AR9344 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 600 MHz |
| Wymiary | 84x84x115mm |
| Poziom licencji | 3 |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C .. +70°C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-30 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Max power consumption | 6W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n |
| Zysk anteny dla 5 GHz | 9 |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | AR9344 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |

