MikroTik RBLDFG-5ACD
Opis
LDF 5 ac
Dwuzakresowy system 5 GHz z obsługą Gigabit Ethernet i 802.11ac dla połączeń międzystrefowych z antenami anteny satelitarnej
LDF (Lite Dish Feed) to zewnętrzny system bezprzewodowy z wbudowaną anteną, przeznaczony do zainstalowania na satelitarnych antenach antenowych. Naczynie będzie działać jako reflektor, wzmacniając sygnał.
Oznacza to, że można użyć dowolnej dostępnej anteny satelitarnej z uchwytem offsetowym, aby szybko rozmieścić mocne łącza dalekiego zasięgu. Uchwyt offsetowy ma uniwersalną średnicę 40 mm, a LDF można z łatwością umieścić w nim. Ponieważ samo LDF jest małym pakietem, sprawia, że wysyłka i wdrażanie są proste i tanie.
LDF 5 ac jest wyposażony w port Gigabit i obsługuje standard 802.11ac dla większej przepustowości.
- LDF 5 ac-US (USA) is factory locked for 5170-5250MHz and 5725-5835MHz frequencies. This lock can not be removed.
- LDF 5 ac (International) supports 5150MHz-5875MHz range (Specific frequency range can be limited by country regulations).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBLDFG-5acD |
| Architektura | ARM 32bit |
| Procesor | IPQ-4018 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 716 MHz |
| Wymiary | 84mm x 84mm x 115mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 256 MB |
| Storage size | 16 MB |
| Storage type | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C .. +70°C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-28 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Maksymalne zużycie energii | 8W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Zysk anteny | 9 |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | IPQ-4018 |
| Porty | |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | IPQ-4018 |

