MikroTik RBLHG-2ND
Opis
LHG 2
Podwójny łańcuch 18dBi 2.4GHz CPE / zintegrowana antena punkt-punkt, 600Mhz procesora, 64MB pamięci RAM
Light Head Grid (LHG) to niewielkie i lekkie urządzenie bezprzewodowe 2,4 GHz 802.11b / g / nz zintegrowaną anteną kratową 18 dBi z polaryzacją w rewolucyjnej cenie. Jest idealny do połączeń punkt-punkt lub do wykorzystania jako CPE na dłuższych dystansach i obsługuje protokół Nv2 TDMA.
Konstrukcja siatki zapewnia ochronę przed wiatrem, a fakt, że element anteny wbudowany jest w urządzenie bezprzewodowe, oznacza brak strat w kablach.



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBLHG-2nD |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9533 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 650 MHz |
| Wymiary | 391 x 222 mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40 to 70° C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-30 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Maksymalne zużycie energii | 5W |
| Sieć | |
| Bezprzewodowa liczba łańcuchów 2,4 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 2,4 GHz | 802.11b/g/n |
| Antena zyskuje dBi dla 2,4 GHz | 18 |
| Bezprzewodowy model chipowy 2,4 GHz | QCA9533 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |

