MikroTik RBLHG-5HPND-XL
Opis
LHG XL HP5
Podwójny łańcuch eXtra Large High Power 27dBi 5GHz CPE / zintegrowana antena punkt-punkt,
LHG XL HP5 to urządzenie bezprzewodowe 802.11 a / n 5GHz ze zintegrowaną polaryzacyjną anteną 27 dBi o podwójnej polaryzacji i wysokiej mocy wyjściowej TX, zaprojektowane tak, aby osiągać do 40 km w punktach punktowych z pełną prędkością.
Konstrukcja siatki zapewnia ochronę przed wiatrem, a fakt, że element anteny wbudowany jest w urządzenie bezprzewodowe, oznacza brak strat w kablach.
-LHG XL HP5-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
-LHG XL HP5 (International) obsługuje zakres 5150 MHz - 5875 MHz (Zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBLHG-5HPnD-XL |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | AR9344 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 600 MHz |
| Wymiary | 550 x 245 mm |
| Wymiary | 550 x 245 mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40 to 70° C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-28 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Maksymalne zużycie energii | 7W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n |
| Zysk anteny dla 5 GHz | 27 |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | AR9344 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Rodzaj Access Pointa | zewnętrzny |
| Liczba portów LAN | 1x 100 Mbit |

