MikroTik RBLHG-5ND
Opis
LHG 5
Podwójny łańcuch 24.5dBi 5GHz CPE / zintegrowana antena punkt-punkt, 600Mhz procesora, 64 MB pamięci RAM
LHG 5 to kompaktowe i lekkie urządzenie bezprzewodowe 802.11 a / n 5 GHz ze zintegrowaną, podwójną polaryzacyjną anteną 24,5 dBi w rewolucyjnej cenie. Jest idealny do połączeń punkt-punkt lub do wykorzystania jako CPE na dłuższych dystansach i obsługuje protokół Nv2 TDMA.
Konstrukcja siatki zapewnia ochronę przed wiatrem, a fakt, że element anteny wbudowany jest w urządzenie bezprzewodowe, oznacza brak strat w kablach.
-LHG 5-US (USA) is factory locked for 5170-5250MHz and 5725-5835MHz frequencies. This lock can not be removed.
LHG 5 (International) supports 5150MHz-5875MHz range (Specific frequency range can be limited by country regulations).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBLHG-5nD |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | AR9344 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 600 MHz |
| Wymiary | 391 x 222 mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40 to 70° C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 11-30 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Maksymalne zużycie energii | 6W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n |
| Zysk anteny dla 5 GHz | 24.5 dBi |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | AR9344 |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |

