MikroTik RBLHGG-5ACD-XL4pack
Opis
LHG XL 5 ac
Dwuzakresowa antena zewnętrzna z wbudowaną anteną 27dBi 5GHz CPE / punkt-punkt z obsługą AC i Gigabit Ethernet
LHG XL 5 ac to urządzenie bezprzewodowe dalekiego zasięgu 5 GHz 802.11ac z wbudowaną antena polaryzacyjną 27 dBi o rewolucyjnej cenie. Jest idealny do połączeń punkt-punkt lub do wykorzystania jako CPE na dłuższych dystansach i obsługuje protokół Nv2 TDMA.
Urządzenie zawiera jeden port 10/100/1000 Mbit Ethernet, aby w pełni wykorzystać prędkości oferowane przez protokół 802.11ac.
- LHG XL 5 ac-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
- LHG XL 5 ac (International) obsługuje zakres 5150 MHz - 5875 MHz (Zakres częstotliwości może być ograniczony przepisami krajowymi).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBLHGG-5acD-XL |
| Architektura | ARM 32bit |
| Procesor | IPQ-4018 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 716 MHz |
| Wymiary | 550 x 245 mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 256 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C .. +70°C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE na wejściu Napięcie | 10-30 V |
| Liczba wejść DC | 1 (PoE-IN) |
| Maksymalne zużycie energii | 8W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Zysk anteny dla 5 GHz | 27 dBi |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | IPQ-4018 |
| Porty | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |

