Menu
- Access Pointy
- Switche
- Routery
- Zapory sieciowe
- UTM
- Anteny
- Kable sieciowe
- Zasilanie POE
- Zasilacze UPS
- Kamery IP
- Rejestratory Video
- Serwery plików
- Dyski
- Karty WiFi
- Karty sieciowe
- PowerLine
- Wzmacniacze WiFi
- Kontrolery Access Pointów
- Moduły SFP
- Zaciskarki do kabli sieciowych
- MediaKonwertery
- Licencje
- Rozszerzenie gwarancji
- Inne
Producenci
Produkty polecane
Bestsellery
MikroTik RBLHGG-5ACD
Dostępność:
telefonicznie (22 631-17-82)
Cena:
371,00 zł
371.00
PLN
Opis
LHG 5 ac
Dwuprzewodowa zintegrowana antena o prędkości 24.5dBi 5GHz CPE / punkt-punkt z obsługą AC i Gigabit Ethernet
LHG 5 ac to kompaktowe i lekkie urządzenie bezprzewodowe 802.11ac 5 GHz ze zintegrowaną, podwójną polaryzacyjną anteną 24,5 dBi w rewolucyjnej cenie. Jest idealny do połączeń punkt-punkt lub do wykorzystania jako CPE na dłuższych dystansach i obsługuje protokół Nv2 TDMA.
The device includes one 10/100/1000 Mbit Ethernet port to fully utilize speeds that 802.11ac protocol provides.
- LHG 5 ac-US (USA) jest fabrycznie zablokowany dla częstotliwości 5170-5250 MHz i 5725-5835 MHz. Tej blokady nie można usunąć.
- LHG 5 ac (International) supports 5150MHz-5875MHz range (Specific frequency range can be limited by country regulations).



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBLHGG-5acD |
| Architektura | ARM 32bit |
| Procesor | IPQ-4018 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 716 MHz |
| Wymiary | 391 x 222 mm |
| Poziom licencji | 3 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 256 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40 to 70° C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE in input Voltage | 10-30 V |
| Number of DC inputs | 1 (PoE-IN) |
| Maksymalne zużycie energii | 8W |
| Sieć | |
| Sieć bezprzewodowa 5 GHz | 2 |
| Bezprzewodowe standardy 5 GHz | 802.11a/n/ac |
| Zysk anteny dla 5 GHz | 24.5 dBi |
| Bezprzewodowy model z chipem 5 GHz | IPQ-4018 |
| Porty | |
| 10/100/1000 Ethernet ports | 1 |

