MikroTik RBWAPR-2ND
Opis
wAP R
Mały, odporny na warunki pogodowe bezprzewodowy punkt dostępowy z antenami LTE i gniazdem miniPCI-e
WAP R to mały bezprzewodowy punkt dostępowy 2.4Ghz z gniazdem miniPCI-e (dzięki czemu można korzystać z własnej karty LTE) i antenami LTE. Urządzenie jest dostarczane z jednym portem 10/100 Ethernet LAN dla twoich urządzeń przewodowych.
Odporne na warunki pogodowe urządzenie można zamontować na zewnątrz domu, w pojeździe, na ganku lub w dowolnym miejscu, w którym potrzebny jest bezprzewodowy dostęp z telefonu lub komputera. Zawiera również podstawkę biurkową, dzięki czemu można ją umieścić wewnątrz budynku w pobliżu okna.
Jednostka ma kilka opcji zasilania - 9-30 V PoE-in przez port Ethernet, gniazdo DC i złącze samochodowe, bardzo przydatne w urządzeniach mobilnych, takich jak samochód, autobus lub pociąg.
UWAGA - ten model nie zawiera modemu LTE a jedynie gniazdo do włożenia modemu.
Model z wbudowanym modemem LTE to Mikrotik RBwAPR-2nD_R11e-LTE



| Dane techniczne | |
| Kod produktu | RBwAPR-2nD |
| Architektura | MIPSBE |
| Procesor | QCA9531 |
| Liczba rdzeni procesora | 1 |
| Częstotliwość nominalna procesora | 650 MHz |
| Wymiary | 185x85x30 mm |
| Poziom licencji | 4 |
| System operacyjny | RouterOS |
| Rozmiar pamięci RAM | 64 MB |
| Rozmiar pamięci | 16 MB |
| Typ składowania | FLASH |
| Sprawdzona temperatura otoczenia | -40°C .. +60°C |
| Zasilanie | |
| PoE in | Passive PoE |
| PoE na wejściu Napięcie | 9-30 V |
| Liczba wejść DC | 3 (Automotive, PoE-IN, DC jack) |
| Wejście napięcia wejściowego DC | 9-30 V |
| Maksymalne zużycie energii | 6W |
| Porty | |
| 10/100 Ethernet ports | 1 |
| Inne | |
| Number of SIM slots | 1 slot (Mini SIM) |
| MiniPCI-e slots | 1 |
| PCB temperature monitor | Tak |
| Voltage Monitor | Tak |
Dane techniczne
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Standard PoE | PoE pasywne |
| Liczba portów LAN | 1x 100 Mbit |

