Produkty polecane
Synology Licencja CLP8
Synology Licencja CLP8

8 licencji na kamerę IP

Producent: Synology
1 583,00 zł
szt.
Netgear A6210
Netgear A6210

Karta sieciowa USB AC1200

Producent: Netgear
216,00 zł
TP-Link TL-SF1008P
TP-Link TL-SF1008P

Switch 8 portowy PoE

Producent: TP-Link
225,00 zł
szt.
TP-Link TL-SF1024
TP-Link TL-SF1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
275,00 zł
szt.
Switch  TL-SF1048
Switch TL-SF1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
525,99 zł
TP-Link TL-SG1008P
TP-Link TL-SG1008P

Switch 8 portowy PoE/POE+

Producent: TP-Link
276,00 zł
szt.
TP-Link TL-MC1400
TP-Link TL-MC1400

Obudowa do mediakonwerterów 14 slotów

Producent: TP-Link
854,99 zł
TP-Link TL-R470T+
TP-Link TL-R470T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
166,99 zł
szt.
TP-Link TL-R480T+
TP-Link TL-R480T+

Router LoadBalance do 4 WAN

Producent: TP-Link
247,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1016DE
TP-Link TL-SG1016DE

Switch 16 portowy

Producent: TP-Link
371,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024
TP-Link TL-SG1024

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
458,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024D
TP-Link TL-SG1024D

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
431,00 zł
szt.
TP-Link TL-SG1024DE
TP-Link TL-SG1024DE

Switch 24 portowy

Producent: TP-Link
498,99 zł
szt.
TP-Link TL-SG1048
TP-Link TL-SG1048

Switch 48 portowy

Producent: TP-Link
1 249,99 zł

Netgear AXM761

  • nowość
Dostępność: dostępny
Wysyłka do:
Cena: 2 107,99 zł 2107.99 PLN
ilość szt.
Producent: Netgear
Kod produktu: AXM761-10000S

Opis

Moduł SFP+, 10GBase-SR do światłowodów wielomodowych 50/125µm OM3 lub OM4

Urządzenia NETGEAR ProSafe 10 Gigabit SFP+ pasują do wybranych interfejsów SFP+ przełączników zarządzalnych, umożliwiając instalację i demontaż podczas pracy. Niektóre przełączniki Smart i Plus można podłączać do transceiverów 10 Gigabit SFP+.


Charakterystyka

  • Łączność światłowodowa 10 Gigabit Ethernet „krótkiego zasięgu”
  • Złącze dupleksowe LC
  • Pasuje do interfejsów SFP+ wybranych przełączników zarządzalnych
  • Pasuje do interfejsów SFP+ niektórych przełączników Smart i Plus
  • Obsługuje 10 Gigabit Ethernet na odległość do 550 m (1804 stóp) za pomocą wielomodowych kabli światłowodowych 50/125 µm OM4
  • Obsługuje 10 Gigabit Ethernet do 300 m (984 stopy) za pomocą wielomodowych kabli światłowodowych 50/125 µm OM3
  • Obsługuje 10 Gigabit Ethernet do 33 m (108 stóp) za pomocą wielomodowych kabli światłowodowych 62,5/125 µm OM1/OM2

AXM761
Specyfikacja techniczna  
Standardy IEEE 802.3ae 10GBase-SR
Długość fali 850 nm
Wymiary 0.46” x 0.53” x 2.19”(11.9 mm x 13.7 mm x 55.7 mm)
Waga 17.1g
Temperatura operacyjna 32 -158º F (0 - 70ºC)
Temperatura przechowywania 32 -185 ºF (0 - 85ºC)
Wilgotność operacyjna 85% @ (25ºC)
Zasięg 2 - 300 m for 50/125 um MMF
2 - 33 m for 62.5/125 um MMF
Złącze LC
Zużycie energii <1.0w
Średni czas pracy bezawaryjnej 4,986,536 hr (569 years)
Certyfikaty bezpieczeństwa UL 1950 CSA 22.2 No. 950

Dane techniczne

Gwarancja 60 miesięcy
Rodzaj sieci Wielomodowa (MM)
Przepustowość SFP+ (10GB/s)
Dystans transmisji 300m
Typ złącza LC (duplex)
Długość fali 850nm
Typ transmisji Standard

Pliki do pobrania

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl