Netgear GS510TPP
Opis
Przełączniki z niezbędnymi funkcjami L2 dla sieci SMB
Inteligentne przełączniki NETGEAR oferują funkcje L2 i L2+/Layer 3 Lite, doskonałą obsługę trybu PoE oraz większą wydajność. Zaprojektowano je pod kątem sieci wykorzystujących różne rodzaje multimediów, takich jak obraz, dźwięk i dane, w ramach jednej platformy. Przełączniki zwiększają wydajność sieci, zmniejszają koszty jej eksploatacji i ułatwiają zarządzanie. Przełączniki te są doskonałym rozwiązaniem również dla najnowocześniejszych małych i średnich przedsiębiorstw, które szukają optymalnego połączenia funkcjonalności, efektywności i jakości.
Zaprojektowane z myślą o dużych i małych sieciach multimedialnych
- Obsługa trybów PoE i PoE+ w ramach każdej konfiguracji
- Sieć VLAN z automatyczną obsługą danych głosowych do szybkiego i niezawodnego wdrażania telefonii VoIP
- Sieć VLAN z automatyczną obsługą obrazu, która podobnie jak w przypadku głosu pozwala przyspieszyć wdrażanie infrastruktury kamer przemysłowych korzystających z protokołu IP
- Routing statyczny pomaga przekierowywać ruch wewnętrzny i efektywniej wykorzystywać zasoby sieciowe
- Rozpoznawanie protokołu IGMP i MLD zapewnia zaawansowane filtrowanie emisji Multicast
Z firmą Netgear zbudujesz sieć gotową na wyzwania przyszłości
- Solidna wydajność i nieograniczona architektura, obsługa 256 sieci VLAN, 100 współdzielonych wpisów ACL, 32 trasy statyczne i 512 grup transmisji Multicast
- Kompleksowe zarządzanie protokołem IPv6, usługami QoS i listą ACL zapewnia ochronę inwestycji i płynną migrację do sieci w standardzie IPv6
- Obsługa standardu PoE+ we wszystkich modelach PoE z przełącznikami GS510TLP, GS510TPP, GS418TPP i GS728TPP zapewniającymi obsługę trybu PoE+ we wszystkich portach
- Porty SFP zapewniają światłowodowe nawiązywanie połączeń, a dedykowane porty SFP w wielu modelach zapewniają dodatkową wydajność połączeń
- Obsługa technologii Energy Efficient Ethernet (IEEE 802.3az) zapewnia większą oszczędność energii w przypadku nieużywanych portów i krótkich przewodów
- Zaawansowana usługa QoS dzięki filtrowaniu ruchu przychodzącego IPv4 / IPv6 (ACL) i nadawaniu priorytetów (QoS – DiffServ)
- Dynamiczne przydzielanie sieci VLAN to wygodne uwierzytelnianie i dostęp do sieci niezależnie od lokalizacji
Wygodne wdrażanie sieci
- Sieć VLAN z automatyczną obsługą danych głosowych do wygodnego wdrażania telefonii VoIP
- Sieć VLAN z automatyczną obsługą obrazu do wygodnego wdrażania kamer IP
- Kreator list ACL ułatwia konfigurację i dostęp do sieci
- Narzędzie Smart Control Center wykrywa przełączniki, ułatwia wdrażanie, monitorowanie i aktualizację oprogramowania sprzętowego
- Licznik czasu PoE pozwala planować przełączanie zasilania urządzeń PoE
Inteligentny dział IT nie musi być wielki
- Wygodne zarządzanie w ramach interfejsu w przeglądarce lub narzędzia Smart Control Center
- Technologia oparta na standardach zapewnia możliwość użytkowania wszelkich standardowych urządzeń w istniejącej sieci
- Zduplikowane oprogramowanie układowe zwiększa niezawodność i wydłuża czas sprawności sieci




| GS510TPP | |
| Porty | |
| Porty gigabitowe | 8 |
| Porty SFP | 2 |
| Liczba portów PoE/PoE+ | 8 |
| Tryb PoE+ (802.3at) | 8 |
| Łączna moc portów PoE (W) | 190W |
| Wydajność | |
| MAC | 16K |
| Rozmiar bufora | 1,5 MB |
| Liczba obsługiwanych sieci VLAN | 256 |
| Routing VLAN | Tak |
| Dynamiczne przypisywanie VLAN | Tak |
| Cechy fizyczne i środowisko pracy | |
| Wymiary (szer. x głęb. x wys.) | 328 x 169 x 43 mm |
| Waga | 1,83 kg |
| Zasilacz | Wewnętrzny, 100-240 VAC, 50-60Hz |
| Zużycie energii (maks.) | 225 W |
| Temperatura robocza | 0–50°C |
| MTBF (przy 25°C) | 1 509 979 godz. |
| Wentylator | 1 |
| Poziom hałasu — 25 C (dBA) | 32 |
| Inne | |
| Opis modelu | 8-portowy inteligentny przełącznik ProSAFE® 10/100/1000 PoE+ z dwoma portami Gigabit SFP |
| Routing statyczny | 32 |
| Tabela ARP hosta | 479 |
| EEE | Tak |
| Zapobieganie atakom DoS | Tak |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Desktop/Rack |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Typ warstwy | Warstwa L2 zarządzalna |
| Porty RJ45 1 Gbit | 8 |
| Porty SFP / Combo | 2 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 190 W |
| Liczba portów PoE+ | 8 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Wentylator | Tak |
| Ilość kolejek | 8 |
| Magistrala | 20 Gbps |
| Jumbo Frame | Tak |
| Port mirroring | Tak |
| Agregacja portów | 802.3ad |
| Tablica MAC | 16000 |
| DHCP klient/serwer | Klient/serwer |
| IEEE 802.1X | Tak |
| VLAN | Tak |
| Liczba VLAN | 256 |
| VLAN gościnny | Tak |
| QoS | Tak |
| Standard QoS | 802.1p |
| ACL | Tak |
| Zarządzanie | Web |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 225 W |

