Netgear GSM4328PA-100NES M4300-28G-PoE+
Opis
Jeden przewód dla wszystkich
Zasilacze APS550W typu hot swap zapewniają rezerwowy budżet PoE+ 480 w na 24 porty lub 720 W w trybie współdzielenia.

Zarządzanie zgodne z branżowymi normami
Bądź na bieżąco z następującymi czynnościami: CLI, lokalny GUI, SNMP, sFlow, RSPAN, Pojedyncze okienko ze szkła NMS300

Zabezpiecz swoje dane
Obrona z kontrola dostępu, DiffServ zasady QoS, LACP Link Aggregation, prywatne sieci VLAN, Zabroń ochrony usług

Niezawodne działanie
Wysoka dostępność serwerów wirtualnych dzięki równoważeniu obciążenia i ciągłej pracy awaryjnej.



| GSM4328PA-100NES | |
| Specyfikacja techniczna | |
| Porty gigabitowe | 24 2 porty miedziane 100M / 1G / 10G |
| Porty SFP+ | 2 |
| Porty PoE+ | 24 |
| Budżet PoE | 480 W z 1 zasilaczem, 480 W z 2 zasilaczami w trybie RPS, 720 W z 2 zasilaczami w trybie EPS |
| Maks. liczba wejść MAC | 16000 |
| Przepustowość | 128 Gbps |
| Liczba obsługiwanych sieci VLAN | 4000 |
| Zasilacz wewnętrzny lub zewnętrzny | Wewnętrzny: 110V |
| Maks. pobór mocy (W) | 550 W |
| Poziom hałasu — 25 C (dBA) | 39,8dBA |
Dane techniczne
| Gwarancja | LifeTime Producenta |
| Typ obudowy | Rack |
| Typ warstwy | Warstwa L3 |
| Porty RJ45 1 Gbit | 18 |
| Porty RJ45 1 Gbit - Uwagi | 2 x 10GBASE-T (prędkości Fast Ethernet, 1G oraz 10G) |
| Porty SFP+ 10G | 2 |
| Standard PoE / PoE+ | 802.3af 802.3at |
| Budżet PoE (W) | 720W (max.) |
| Liczba portów PoE+ | 24 |
| Zasilany przez PoE/PoE+ | Nie |
| Porty USB | 2 |
| Auto uplink | Tak |
| Wentylator | Tak |
| Ilość kolejek | 8 |
| Magistrala | 128 Gbps |
| Stakowalny | Tak |
| Liczba portów stakowania | 2 |
| Liczba urządzeń w stosie | 16 |
| Przepustowość portu stackującego | 10 Gb/s |
| Jumbo Frame | Tak |
| Port mirroring | Tak |
| Port trunking | Tak |
| Agregacja portów | 802.3ad 802.1AX |
| Tablica MAC | 16000 |
| DHCP klient/serwer | Klient/serwer |
| IEEE 802.1X | Tak |
| VLAN | Tak |
| VLAN gościnny | Tak |
| QoS | Tak |
| Standard QoS | 802.1p |
| ACL | Tak |
| Typ ACL | MAC, IP, TCP |
| Zarządzanie | Web, Telnet |
| Maksymalny pobór mocy (W) | 797W (max.) |

